2018-07-16

Paulina Czapla z „Must be the music” zadebiutowała

0

Uczestniczka siódmej edycji programu wydała właśnie pierwszy singiel. Paulina Czapla rozpoczyna solową przygodę z mainstreamem piosenką „Twój talizman”. Czego jeszcze możemy się spodziewać w najbliższym czasie po finalistce muzycznego talent show?

Paulina Czapla swoim pięknym głosem zachwyciła zarówno jurorów, jak i widzów programu „Tylko muzyka. Must be the music”. Artystka, która skończyła studia na Akademii Muzycznej w Gdańsku na kierunku Jazz i Muzyka Estradowa, dotarła w show aż do finału. Jak wspomina swoją przygodę z telewizją? - Było to świetne doświadczenie. Z jednej strony niełatwe, bo był to jeden z najbardziej stresujących momentów w moim życiu - mówiła. - Jednak występ przed tak dużą publicznością, dzielenie się emocjami, jest niezapomnianym przeżyciem i to zrekompensowało mi wszelkie trudności. Dzięki tej przygodzie nauczyłam się paru rzeczy o samej sobie, co pozwoliło mi dalej nad sobą pracować - kontynuowała. 

Zgodnie z formułą programu uczestnicy show rywalizowali ze sobą, ale na planie nawiązały się także przyjaźnie. Czy przetrwały próbę czasu? - Z kilkoma osobami nadal mijamy się gdzieś na portalach społecznościowych. Czasami sprawdzam i śledzę, co dzieje się u nich muzycznie. Miło jest widzieć, jak dobrze sobie radzą - mówiła Czapla.

Jednym z występów Pauliny z „Tylko muzyka. Must be the music”, który najbardziej zapadał w pamięć, było genialne wykonanie ballady „My Love is Your Love”, którą w oryginale śpiewała wielka diwa Whitney Houston. - Zdarza się, że wracam do tego kawałka, choć bardzo rzadko. Cofam się wtedy w czasie i dokładnie pamiętam, jak wielkie emocje mi towarzyszyły - wspominała wschodząca gwiazda.

W rozmowie z POLSAT.PL Paulina Czapla podkreśliła, że opłaca się brać udział w talent show. - Warto sprawdzać się w tak ekstremalnych warunkach. Warto próbować swoich sił, stawiać sobie nowe wyzwania. Tylko wtedy idziemy do przodu, czujemy progres. No i dzielmy się muzyką ze światem, po prostu! - radziła mniej doświadczonym wokalistom.

Po kilku latach milczenia artystka wydała w końcu swój debiutancki singiel „Twój talizman”. - Talizman może być spojrzeniem, mocnym uczuciem, dobrą myślą. Czymś, co warto mieć przy sobie w dzisiejszym zabieganym świecie - tłumaczyła znaczenie kawałka. Obecnie Paulina nagrywa nowy materiał i wybiera drugi singiel promujący. Śpiewanie jest dla niej nie tylko pasją, lecz także źródłem dochodu, gdyż jej codzienna praca to szlifowanie głosów przyszłych wokalistów.

Komentarze
© Polsat 2020