2018-07-16

Honorata Skarbek: Jestem podekscytowana i przerażona

Artystka opowiedziała o swoim udziale w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. W jaki sposób przygotowuje się do show? Jak wspomina gipsowe odlewanie twarzy? Dlaczego biega codziennie przez godzinę i co to ma wspólnego z programem?

Honorata Skarbek wystąpi w jubileuszowej dziesiątej edycji show Twoja Twarz Brzmi Znajomo. - Rzeczywiście zgodziłam się na udział w tegorocznej edycji. Przyznam się, że dostawałam już niejedną propozycję udziału w tym programie i za każdym razem odmawiałam. Nie byłam na to gotowa i bardzo mi zależało, aby najpierw nagrać materiał muzyczny (i tak też się stało) - powiedziała we vlogu na kanale YouTube.

Wokalistka zdradziła powody, które skłoniły ją do udziału w Twoja Twarz Brzmi Znajomo.  - Zależy mi na tym, aby się kształcić. Poza tym  zwycięzca odcinka otrzymuje dziesięć tysięcy złotych, które może przekazać wybranej fundacji - wyjaśnia Honorata Skarbek. Mimo że show zobaczymy w Telewizji POLSAT dopiero jesienią, Honorata już rozpoczęła intensywne przygotowania do występów. Codziennie chodzi na siłownię i biega godzinę na bieżni. - Chcę powiększyć wydolność płuc i poprawić kondycję - powiedziała.

Uczestniczka programu miała już wykonywany gipsowy odlew twarzy potrzebny do charakteryzacji, jednak nie wspomina tej procedury zbyt miło. - Wydawało mi się, że zaraz przestanę oddychać. Marzyłam, żeby już to ze mnie ściągnęli (śmiech) - wyznała. Zdradziła również, że była na pierwszym zapoznawczym spotkaniu z uczestnikami programu, a dwóch z nich: „Boogiego” z zespołu Łobuzy i Mateusza Ziółko, znała już wcześniej. - Trzymam kciuki za chłopaków. Nie czuję rywalizacji. Jestem podekscytowana, ale i przerażona, bo nie mam pojęcia, jak się tam sprawdzę - podsumowała nagranie Honorata Skarbek.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią w Telewizji POLSAT. 

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 9

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Zobacz także:
Katarzyna Skrzynecka zdradza swój sekretny plan!
Pierwsze spotkanie ekipy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oto uczestnicy 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Boogie” z zespołu Łobuzy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Michalina Sosna uczestniczką „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Marek Molak zaśpiewa w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Katarzyna Maciąg wystąpi w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Rafał Szatan w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Adriana Kalska w obsadzie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Mateusz Ziółko uczestnikiem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Honorata Skarbek w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?
Filip Lato najlepszy! „Stairway to Heaven” prosto do zwycięstwa
Filip Lato: Mogę się przyznać, że miałem kryzys
„Sen o Warszawie” Filipa Lato bije rekordy oglądalności

Mona Mon