2018-07-11

Bartłomiej Piekarski z „Pierwszej miłości” Misterem Polski?

0

Aktor popularnego serialu Polsatu w finale prestiżowego konkursu. Wygra? Serialowy Rudy szturmem podbił serca damskiej części widowni. Teraz ma szanse uwieść jury i zdobyć tytuł Mistera Polski 2018. Zobaczcie jego zdjęcia.

Na ekranie Bartłomiej Piekarski wciela się w piłkarza Rudego, a produkcja „Pierwszej miłości” zapowiada, że w kolejnym sezonie jego wątek zostanie rozwinięty. Popularność uwielbianego przez kobiety aktora nie kończy się jednak na serialu, ponieważ posiada on także talent wokalny. Próbki swoich nagrań zamieszcza na profilu w mediach społecznościowych, czym zachwyca rzesze wielbicielek.

Artysta jest samoukiem i dopiero niedawno zaczął brać lekcje śpiewu. Mimo to jego wykonania utworów takich jak „Lubię wracać tam, gdzie byłem” Zbigniewa Wodeckiego zyskały ogromną sympatię słuchaczy. „Wywołujesz takie piękne emocje. Dziękuje za to, co robisz, bo to piękne”, „O matko, wspaniale!” - piszą fani. Jakby tego było mało, aktor gra na gitarze.

 

Bartłomiej często pokazuje się bez koszulki, prezentując wysportowane i umięśnione ciało. Dba o formę, jak przystało na pretendenta do tytułu Mistera Polski.

 

Wspomniana gitara jest nieodłącznym atrybutem Bartłomieja. - Moim szczęściem jest muzyka. Dlatego rozwijam się w tym kierunku. Sprawia mi to radość i daje spełnienie. Marzenia się spełniają, tylko trzeba nad tym ciężko pracować - przyznaje mężczyzna.

Czy Bartłomiej Piekarski ma szansę zdobyć tytuł Mistera Polski 2018?

Mona Mon

Zobacz także:
Znamy nazwiska finalistów konkursu Mister Polski 2018
Oto Miss Polski Nastolatek 2018: Zuzanna Poteraj
Zobacz finalistki konkursu Miss Polski 2018

Komentarze
© Polsat 2018