2018-07-10

Dariusz Ociepa poprowadzi „Śniadanie w Polsat News”

0

Reporter „Wydarzeń” został nowym prowadzącym niedzielnego programu w Polsat News. W audycji zaproszeni goście, politycy z pierwszych stron gazet, podsumowują najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia. Dariusz Ociepa w nowej roli zadebiutuje już w najbliższym wydaniu „Śniadania w Polsat News” 15 lipca.

- Polityka krajowa, zagraniczna czy gospodarka każdego dnia elektryzują opinię publiczną. Prowadzenie „Śniadania w Polsat News”, gdzie ścierają się temperamenty i opinie rządzących i opozycji, to duże wyzwanie. Na pewno nie będzie nudno. Zapraszam wszystkich już w najbliższą niedzielę, 15 lipca, do Polsat News - mówi Dariusz Ociepa, prowadzący program.

Dariusz Ociepa związany jest z Polsat News od początku istnienia stacji. Od siedmiu lat jest reporterem głównego wydania „Wydarzeń”, gdzie przygotowuje materiały dotyczące bieżących wydarzeń politycznych. Na antenie Polsat News prowadził dotychczas takie programy jak „Graffiti”, „To był dzień”, czy „Prezydenci i Premierzy”. Wraz z kilkunastoma dziennikarzami z całego świata uczestniczył w stażu w siedzibie amerykańskiej telewizji informacyjnej CNN w Atlancie. Wcześniej związany był m.in. z „Wiadomościami” TVP czy TV Biznes. Studiował prawo na Uniwersytecie Warszawskim oraz dziennikarstwo.

„Śniadanie w Polsat News” jest obecne na antenie kanału od stycznia br. Program jest emitowany na żywo w każdą niedzielę o godzinie 9:05.

Zobacz także:
10 lat Polsat News to dekada rzetelnej informacji

Komentarze
© Polsat 2018