2018-07-09

Michał Szpak: Niektóre utwory stają się nieśmiertelne

0

Artysta wspomina swoje fenomenalne występy w Sopocie i Opolu. Michał Szpak ma na koncie m.in. wielki przebój „Color of Your Life”, a mimo to nie osiada na laurach i już intensywnie pracuje nad nowym materiałem. Czy jego najnowszy singiel „King of the Season” ma szansę powtórzyć sukces poprzedniego hitu?

Michał Szpak to niewątpliwie jedna z najbarwniejszych postaci na polskiej scenie muzycznej. Podczas koncertu Przebojowe Opole - Jedziemy na wakacje artysta premierowo zaprezentował singiel zapowiadający jego drugi album. Czy publiczność zgromadzona zarówno w amfiteatrze, jak i przed telewizorami, zachwyciła się tą nowością? - Myślę, że przyjęcie było bardzo żywiołowe. Mimo że większość usłyszała utwór pierwszy raz, reakcje były fantastyczne - przyznał wokalista w rozmowie z POLSAT.PL.

Amfiteatr w Opolu to miejsce wyjątkowe. - To niezwykłe uczucie występować na tej scenie. To bez wątpienia kultowa scena w polskiej historii muzycznej - tłumaczył Michał Szpak. - Niezwykłe jest poczuć energię wszystkich artystów, którzy na niej występowali - dodał.

 

To był świetny występ😍 Też bardzo lubicie @michal_szpakofficial?

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Fani Michała zdążyli pokochać już singiel „King of the Season”, ale w dorobku artysta ma o wiele więcej przebojów. Jednym z nich jest niezapomniany numer „Color of Your Life”. Szpak wykonał go podczas tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal. Mimo że premiera piosenki odbyła się w 2016 roku, numer wciąż budzi emocje. - Takich rzeczy nie można się spodziewać, ale jest mi miło, że coś takiego się dzieje. Niektóre utwory stają się nieśmiertelne - skomentował Szpak.

Jakich jeszcze nowości możemy spodziewać się od artysty w najbliższym czasie? 7 września ukaże się jego druga płyta. - Wydaje mi się, że przed każdym wielkim krokiem w swoim życiu - a tym bez wątpienia jest wydanie kolejnej płyty - kryje się stres - tłumaczył wokalista. Zapowiedział jednak, że warto czekać na powakacyjny materiał. - Płyta przełamie dotychczasowy sposób postrzegania mnie przez pryzmat muzyki - ujawnił. Czekamy z niecierpliwością!

Zobacz także:
Fantastyczne otwarcie wakacji na koncercie pełnym gwiazd
Koncert Platynowy otworzył Polsat SuperHit Festiwal 2018
IPLA.TV: Michał Szpak w USA!

Komentarze
© Polsat 2018