2018-06-17

„Nasz nowy dom”: Jesienne odcinki już tuż-tuż

0

Ekipa Katarzyny Dowbor pracuje pełną parą nad kolejną serią programu. Kilkanaście nowych odcinków zostanie wyemitowanych już jesienią 2018 roku. Prowadząca oraz architekci uchylają rąbka tajemnicy, pokazując zdjęcia ze swojej pracy.

Na wielbicieli „Naszego nowego domu” już jesienią czeka wiele przejmujących historii i moc wzruszeń. Widzowie poznają kolejne rodziny poszkodowane przez los lub skrzywdzone przez niegodziwych ludzi. Na szczęście do wielu z nich przybywa ekipa Katarzyny Dowbor, która służy pomocą potrzebującym.

Współpracujący z popularną dziennikarką architekci mają obecnie pełne ręce roboty. Nie tylko projektują ludziom nowe domy - a co za tym idzie: także nowe życie - lecz także nadzorują prace ekipy i sami biorą w nich udział.

 

Cudownej niedzieli Kochani! 😘 •••• #nasznowydom #polsat #martynakupczyk

Post udostępniony przez Martyna Kupczyk (@martyna_kupczyk)

Nie narzekają jednak na nadmiar pracy. Wręcz przeciwnie - szczycą się w mediach społecznościowych tym, w jaki sposób pomagają ludziom. Bo nawet jeśli kosztuje ich to wiele czasu i wysiłku, to przecież daje niezwykle wiele satysfakcji.

Stali widzowie doskonale o tym wiedzą. A nowi dopiero się przekonają, że program daje rodzinom radość i nadzieję na lepszą przyszłość, zapewniając to, co najbardziej prozaiczne i na co dzień potrzebne - nowy ciepły dom.

Zobacz także:
Katarzyna Dowbor wydała książkę dla dzieci
Martyna Kupczyk i Żora Korolyov w nietypowej roli
Katarzyna Dowbor: Zakochuję się w intelekcie
„Nasz nowy dom” pomaga również… Tego nie było na wizji

Komentarze
© Polsat 2020