2018-06-12

„World of Dance”: Pierwszy juror to... Michał Malitowski!

0

Już wiemy co taneczny mistrz będzie robił jesienią 2018 roku na antenie Polsatu. Michał Malitowski znalazł się w składzie sędziowskim pierwszej polskiej edycji „World of Dance”. Uczestnicy najsłynniejszego tanecznego show zostaną poddani wnikliwej i surowej ocenie eksperta znanego z „Tańca z Gwiazdami”.

Jesienią do rywalizacji w „World of Dance” staną profesjonaliści, którzy stworzą zapierające dech w piersiach choreografie. Umiejętności najlepszych tancerzy z Polski i ze świata będą weryfikowane przez profesjonalne jury w trzech grupach wiekowych: juniorów, dorosłych i zespołów. Każdy z uczestników będzie miał szanse zdobyć maksymalną punktację w pięciu kategoriach: wykonanie, technika, choreografia, prezentacja i kreatywność. Przekonamy się, czy Michał Malitowski będzie dużo bardziej wymagający niż dla gwiazd.

Michał Malitowski to najbardziej utytułowany tancerz latynoamerykański na świecie. Wraz ze swoją partnerką Joanną Leunis, przyciągają tysiące fanów w największych salach świata na wszystkich kontynentach. Tańczył w londyńskiej Royal Albert Hall, oskarowej Kodak Theatre w Los Angeles, czy w mieszczących kilkadziesiąt tysięcy widzów arenach w Japonii i Chinach, zawsze z pasją, perfekcją i niesamowitym ładunkiem emocji, porywając publiczność.

Zaczął tańczyć w wieku 7 lat w rodzinnej Zielonej Górze, a pierwszym tańcem towarzyskim, którego się nauczył była cha-cha. Jego rodzina do dziś wspomina, jak nieustannie trenował w domu słynny „moonwalk” Michaela Jacksona do piosenki „Bad”.

Regularne ćwiczenia bardzo się opłaciły, bo przez dziewięć lat z rzędu zdobywał tytuł Mistrza Polski. Jest wielokrotnym zwycięzcą światowego turnieju International Open oraz UK Open. W parze z Joanną Leunis pobili również historyczny rekord, wygrywając osiem lat z rzędu najwyższe trofeum słynnego Blackpool Dance Festival. Po zakończeniu kariery turniejowej, Michał Malitowski, jako pierwszy Polak oraz najmłodszy sędzia w historii, w maju 2018 roku dołączył do elitarnego grona uznanych arbitrów tego turnieju.

Poprzez swój profesjonalizm i miłość do tańca, Michał Malitowski zyskał również ogromną sympatię polskich widzów i przyciągał miliony przed ekrany telewizorów, będąc jurorem w tanecznych programach Telewizji POLSAT „Got to Dance. Tylko Taniec” (cztery edycje) oraz „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” (osiem edycji). Od września zobaczymy go także w fotelu jurora pierwszej polskiej edycji największego tanecznego show na świecie „World of Dance”.

„World of Dance” to światowy hit amerykańskiej stacji NBC, którego jurorką i producentką jest znana wszystkim aktorka, piosenkarka i tancerka Jennifer Lopez.

To nie jest kolejny talent show! To spektakularne widowisko, zarówno dla widzów, jak i uczestników, które przenosi taniec w zupełnie inny, nowy wymiar. Program daje wyjątkową szansę na pokazanie swoich umiejętności na największej telewizyjnej tanecznej scenie świata. Zapraszamy tancerki i tancerzy od 8. roku życia do zarejestrowania się na naszej stronie http://www.wod.polsat.pl

Komentarze
© Polsat 2018