2018-06-01

„W rytmie serca”: Agnieszka wraca do Kazimierza!

0

W trzecim sezonie serialu siostra doktora Żmudy przyjedzie do Polski. Agnieszka wraz z mamą Adama do tej pory mieszkała w Kanadzie, jednak niebawem zawita do Kazimierza Dolnego. Co ją sprowadza? Jak potoczą się jej losy?

Agnieszka (Magdalena Kumorek) to siostra Adama Żmudy (Mateusz Damięcki). Przez dwa sezony serialu lekarz rozmawiał z nią tylko za pomocą łącza internetowego, ponieważ z racji dzielącej ich odległości nie mogli widywać się na żywo. Ku uciesze fanów, w trzeciej serii „W rytmie serca” kobieta przyjedzie do Kazimierza Dolnego.

Gdy na oficjalnym profilu w mediach społecznościowych opublikowano wspólną fotografię rodzeństwa, pojawiło się wiele komentarzy. „Super bardzo lubię tę aktorkę. Madziula zawsze ma pozytywny wpływ na życie”, „Ale super polubiłam ją od pierwszej jej rozmowy z Adamem, zawsze była dla niego wsparciem” - pisali wielbiciele serialu.

Na jak długo i po co zdolna lekarka przyjedzie do Polski? Widzowie podejrzewają, że Agnieszka odda swój szpik do przeszczepu, żeby uratować życie ojca. Czy mają rację? Trzeci sezon „W rytmie serca” jesienią w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 26: Ostateczne starcie
„W rytmie serca” - odcinek 25: Śmiertelne wyzwanie
„W rytmie serca” - odcinek 24: Trudno być tatą
„W rytmie serca” - odcinek 23: Romeo i Julia
„W rytmie serca” - odcinek 22: Więzy krwi

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze