2018-05-25

„Tamta dziewczyna” miała piękny jubileusz w Sopocie

0

Sylwia Grzeszczak podczas festiwalu podsumowała 10 lat kariery. Od przedszkola do... „Idola”, a potem z przyszłym mężem - Liberem, po muzyczne sukcesy. Jej fanki marzą, żeby zostać księżniczką, a jej się to udało! Co zaśpiewała podczas Polsat SuperHit Festiwal 2018?

Od zawsze chciała śpiewać. Zaczynała karierę jeszcze jako dziecko. W wieku pięciu lat wystąpiła w programie „Od przedszkola do Opola”, a następnie kontynuowała naukę w szkołach muzycznych w Poznaniu. Jako młoda i ambitna dziewczyna próbowała swoich sił w takich talent show jak „Drzwi do kariery” i „Idol”. W 2006 roku podjęła współpracę z lokalną grupą Ascetoholix. Nikt nie przypuszczał wtedy, że ta niewielka kooperacja z hip-hopowym trio zaprocentuje na długie lata. W duecie z jednym z członków formacji - Liberem, wydała niezwykle popularny album „Ona i on”, a potem połączyła ich nie tylko praca, ale i relacja prywatna. Para pobrała się w 2014 roku. Wychowują wspólnie córkę Bognę. Gdy kariera gwiazdy nabrała tempa, wokalistka odważnie postawiła na działalność solową. Ten ruch bardzo się opłacił.

Jubileuszowe show rozpoczęła od wielkiego hitu „Księżniczka”. Towarzyszyły jej chóralne śpiewy fanów, doskonale znających każde słowo piosenki. Podobnie było z utworem „Tamta dziewczyna” z ostatniej płyty artystki o tym samym tytule z 2016 roku. Potem na scenie pojawił się Liber i oboje zaprezentowali „Co z nami będzie”. - Jubileusz bez tej osoby nie byłby taki sam, taki wspaniały, w takiej magii i atmosferze - podkreśliła.

Dalej były „Dobre myśli” - nowy singiel oraz „Pożyczony” i „Kiedy tylko spojrzę” z drugiego solowego albumu „Komponując siebie” z 2013 roku. Tych przebojów także nie mogło zabraknąć w podsumowaniu dziesięciu lat Sylwii Grzeszczak na scenie.

Jubileusz to również nagrody. Piosenkarka odebrała Bursztynowego Słowika z rąk prezydenta Sopotu - Jacka Karnowskiego, wyróżnienie od słuchaczy RMF FM, wręczone przez szefa muzycznego stacji - Adama Czerwińskiego oraz Kryształowe Serce, które w imieniu Telewizji POLSAT przekazał Krzysztof Ibisz. - Na widowni są moi rodzice, bez których nie stałabym tutaj na scenie. Dziękuję, że wspieraliście mnie przez te wszystkie lata i mogłam mieć fortepian w domu... - powiedziała wzruszona.

Na pożegnanie z sopocką publicznością piosenkarka wybrała „Małe rzeczy”. Wbrew temu, że jej kariera to wielka rzecz. A to przecież nie koniec. Życzymy kolejnej udanej dekady!

Podziękowania dla fanów od Sylwii Grzeszczak:

Oglądaj w IPLA.TV: „Polsat SuperHit Festiwal 2018”

„Polsat SuperHit Festiwal 2018” od piątku 25 maja do niedzieli 27 maja w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Koncert Platynowy otworzył Polsat SuperHit Festiwal 2018
Sławomir i Kajra z minirecitalem w Operze Leśnej
Dzień 2. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Zaśpiewają...
Dzień 3. Polsat SuperHit Festiwal 2018. Będzie wesoło!

Komentarze