2018-05-14

„Taniec z Gwiazdami” wiosennym hitem Polsatu

0

Średnio 2,6 miliona widzów oglądało ósmą edycję kultowego show. Widzowie od lat śledzą „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” z zainteresowaniem. Nie inaczej było tym razem.

W piątkowe wieczory Polsat był liderem oglądalności w grupie 4+. Wiosenna edycja programu była jedną z najchętniej oglądanych pod względem udziałów w grupie komercyjnej. Podczas emisji odcinków ósmej edycji stacja osiągała średnio 18 proc. SHR w grupie wszystkich badanych oraz 14 proc. SHR w grupie komercyjnej. W trakcie nadawania finałowego odcinka Polsat osiągnął 19,5 proc. SHR w grupie 4+ i 15,2 proc. w grupie 16-49. 

Rekordową widownię spośród wszystkich odcinków ósmej edycji show zanotował pierwszy odcinek wyemitowany 2 marca, który obejrzało średnio trzy miliony 130 tysięcy widzów. W tym samym odcinku padł również rekord najwyższych udziałów w grupie 4+ - 20,4 proc. SHR. Natomiast rekordowy pod względem udziałów w grupie 16-49 - niemal 18 proc. SHR - był drugi odcinek show pokazany przez Polsat 9 marca. Względem wiosny 2017 roku i udziałów w grupie komercyjnej Polsat poprawił wynik o 12 proc.

Ósmą edycję programu głosami widzów wygrała dziennikarka Beata Tadla w parze z Janem Klimentem, pokonując Katarzynę Dziurską i Tomasza Barańskiego.

Kolejną edycję „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” stacja pokaże wiosną 2019 roku.

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 8, odcinek 10

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Popek na wakacjach po finale
Co Beata Tadla i Jan Kliment powiedzieli po zwycięstwie?
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!
Beata Tadla: To była długa i wyboista droga
„Taniec z Gwiazdami”: Kasia Dziurska ma już plany po finale
Margaret, Grzegorz Hyży i Sławomir w wielkim finale „Tańca z Gwiazdami”
Beata Tadla: Po pierwszym tańcu chciałam zrezygnować!
Krzysztof Ibisz: To są emocje, za którymi się tęskni

Komentarze
© Polsat 2020