2018-05-14

„Taniec z Gwiazdami”: Popek na wakacjach po finale

0

Gdzie uczestnik tanecznego show udał się z rodziną, aby wypocząć? Popek ujawnił, że po ostatnim odcinku „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” poleciał do Grecji. Nie jest to jednak jedyne miejsce na jego wakacyjnej trasie. Co jeszcze zaplanował muzyk?

- Wznoszę toast za wygranych i za was, moi wierni fani. Dziękuję wam za wszystko - mówił w materiale nakręconym przed zakończeniem „Tańca z Gwiazdami”. - Programu nie wygrałem, ale tak jak w życiu: raz się wygrywa, raz się przegrywa. Bardzo fajnie wiedzieć, że po drugiej stronie monitora jest mój przyjaciel, który klika na mnie, daje łapkę w górę. Bardzo wam za to dziękuję, nigdy tego nie zapomnę - dodał, żegnając się z wielbicielami.

 

Ja Wam dziekuje za wszystko a dziś niech wygra najlepsza

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Popek był prawdziwym fenomenem ósmej edycji. Tańcząc z Janją Lesar udało mu się dojść do ścisłej czołówki. - Jestem bardzo z siebie dumny. Stanąłem, jakby to powiedział sportowiec, na pudle, bo zająłem trzecie miejsce - mówił Popek podczas konferencji Polsat SuperHit Festiwal 2018. Artysta pojawi się na scenie w Operze Leśnej 25 maja, pierwszego dnia imprezy, w trakcie Koncertu Platynowego. - Będzie tańczone - zapowiedział muzyk.

Po tygodniach morderczych treningów i stresujących występów raper postanowił się zrelaksować. Od soboty przebywa z rodziną w Grecji. Całą wycieczkę relacjonuje na swoim Instagramie. Wypoczywa zarówno nad hotelowym basenem, jak również zwiedza okoliczne muzea. Dużo czasu poświęca córce Julce.

 

Jest fajnie

Post udostępniony przez Popek Oficjalnie (@popek_oficjalnie)

Grecja to jednak nie jedyne miejsce, które planuje odwiedzić Popek. - W piątek jadę do Albanii. Tam będzie cyrk. Pozdrawiam! - ogłosił. „Król Albanii” w Albanii? Nareszcie!

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Co Beata Tadla i Jan Kliment powiedzieli po zwycięstwie?
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!
Jan Kliment po raz drugi wygrał „Taniec z Gwiazdami”

Komentarze
© Polsat 2019