2018-05-13

„W rytmie serca” - odcinek 25: Śmiertelne wyzwanie

Doktor Adam Żmuda po raz kolejny pomógł policji wpaść na trop groźnego przestępcy. Duża liczba pacjentów w podobnym wieku i po podobnych wypadkach sprawiły, że stał się podejrzliwy. Okazało się, że nie bez przyczyny.

W Kazimierzu dochodziło do podejrzanych wypadków z udziałem młodych ludzi. Wszyscy byli uczniami tej samej szkoły. W sprawę została zaangażowana policja, ponieważ Adam przeczuwał, że zdarzenia są ze sobą powiązane.

Doktor miał rację. Nastolatkowie brali udział w konkursie organizowanym w mediach społecznościowych przez rzekomo sławnego Amerykanina, który okazał się zwykłym chłopakiem z Kazimierza.

Ryzykowna zabawa zakończyła się dramatycznymi wydarzeniami. Organizator gry mścił się za wieloletnie nękanie w szkole i planował zabić kolegów, którzy go prześladowali. - Co ja wam zrobiłem? Co zrobiłem, że traktujecie mnie jak śmiecia? - krzyczał rozemocjonowany.

Tymczasem prokurator nadal prowadził śledztwo w sprawie Edwarda Wilczyńskiego.

Jeden z oskarżonych groził zarówno jemu, jak i jego bliskim. Bandyci śledzili stróża prawa i z łatwością dowiedzieli się o ciąży Weroniki, która automatycznie znalazła się w kręgu zagrożonych. Siedlecki ostrzegł policjantkę o niebezpieczeństwie, jednak kobieta nie chciała go słuchać i lekceważyła jego słowa.

Weronika zrobiła USG, które ostatecznie potwierdziło wynik testu ciążowego. Policjantka spotkała się z Adamem, żeby poinformować go o tym, czego się dowiedziała. Rozdygotana przyjechała do szpitala. - Adam, ty wiesz, prawda? - zapytała doktora. - Tak wiem... - odpowiedział jej lekarz. Niefortunny zbieg okoliczności sprawił, że ich rozmowę słyszała Maria...

W jaki sposób pielęgniarka zareagowała na wieść o ciąży Weroniki? Jak zakończyła się sprawa niebezpiecznej internetowej zabawy nastolatków?

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 25

W rytmie serca” w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 24: Trudno być tatą
„W rytmie serca” - odcinek 23: Romeo i Julia
„W rytmie serca” - odcinek 22: Więzy krwi
„W rytmie serca” - odcinek 21: W potrzasku
„W rytmie serca” - odcinek 20: Tajemniczy wielbiciel

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube: