2018-05-11

„Taniec z Gwiazdami”: Kasia Dziurska ma już plany po finale

0

Co będzie robić mistrzyni fitness po zakończeniu tanecznego show? Kasia Dziurska zyskała ogromną sympatię widzów i dotarła do decydującego odcinka ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Jak będą wyglądały jej kolejne dni? Co zaplanowała?

Trenerka personalna i instruktorka fitness, a przede wszystkim mistrzyni świata, Europy i Polski nie ukrywa że w najbliższym czasie najchętniej… pozwoli sobie na trochę relaksu. Ostatnie tygodnie były dla niej bardzo pracowite, ale także obfite w emocje i adrenalinę.

- W końcu odpocznę, odwiedzę rodzinę i znajomych, bo trochę ich zaniedbałam. To jednak będę musiała odłożyć na następny tydzień, gdyż weekend spędzę pracowicie na targach fitness w Birmingham w Anglii - powiedziała.

Kasia Dziurska okazała się świetną tancerką, często otrzymując od jurorów najwyższe noty. Jej taneczne popisy docenili również widzowie, co jest dla niej dużą niespodzianką. - Jestem zaskoczona. Nie sądziłam, że tak daleko zajdę. Nie jestem osobą medialną, telewizyjną, obracam się tylko w moim fitnessowym świecie. Tym bardziej mi miło, że zyskaliśmy z Tomkiem sympatię. To ogromny sukces - dodała.

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 8, odcinek 10

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!
Beata Tadla: To była długa i wyboista droga
Margaret, Grzegorz Hyży i Sławomir w wielkim finale „Tańca z Gwiazdami”
Beata Tadla: Po pierwszym tańcu chciałam zrezygnować!
Krzysztof Ibisz: To są emocje, za którymi się tęskni
Iwona Pavlović zatańczyła sambę z... Olą Jordan!
Beata Tadla: Nauczyłam się przyjmować komplementy
„Littlemooonster96” mocno przejęła się po odpadnięciu

Komentarze
© Polsat 2019