2018-05-11

Jan Kliment po raz drugi wygrał „Taniec z Gwiazdami”

0

Wiosną 2018 z Beatą Tadlą, a rok wcześniej z Natalią Szroeder. Czeski mistrz tańca notuje fantastyczną passę. Jan Kliment z kolejną partnerką sięgnął po Kryształową Kulę oraz 50 tysięcy złotych. To wielki sukces cenionego specjalisty od tańców standardowych oraz latynoamerykańskich.

W finale z Beatą Tadlą i Jankiem Klimentem rywalizowali Kasia Dziurska i Tomasz Barański. Mistrzyni fitness oraz choreograf, instruktor i założyciel grupy tanecznej w decydującym starciu gwarantowali najwyższy poziom. Okazało się jednak, że uznanie widzów nadal jest po stronie Czecha oraz jego partnerki, znanej dziennikarki. W efekcie nagroda główna - przynajmniej częściowo - nie zmieniła właściciela.

Jan Kliment w poprzednich edycjach tańczył również z takimi gwiazdami jak Misheel Jargalsaikhan (3. miejsce), Julia Wróblewska (3. miejsce), Cleo (3. miejsce), Ewa Kasprzyk (4. miejsce), Anna Wyszkoni (2. miejsce) oraz Natalia Siwiec.

Rekordzistą „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” jest Stefano Terrazzino, który wygrywał program aż czterokrotnie.

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 8, odcinek 10

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oni wytańczyli Kryształową Kulę w ósmej edycji show!
Beata Tadla: To była długa i wyboista droga
„Taniec z Gwiazdami”: Kasia Dziurska ma już plany po finale
Margaret, Grzegorz Hyży i Sławomir w wielkim finale „Tańca z Gwiazdami”
Beata Tadla: Po pierwszym tańcu chciałam zrezygnować!
Krzysztof Ibisz: To są emocje, za którymi się tęskni

Komentarze
© Polsat 2019