2018-05-10

Beata Tadla: Po pierwszym tańcu chciałam zrezygnować!

0

Dlaczego finalistka show była bliska tak drastycznej decyzji? Dziennikarka mówiła szczerze o swoich rozterkach związanych z udziałem w programie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Co było dla niej tak trudne na samym początku?

W piątek 11 maja ostatnie spotkanie z ósmą edycją „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Wśród dwóch najlepszych par znaleźli się Beata Tadla i Jan Kliment. Dziennikarka nie ukrywa, że udział w show był dla niej niełatwym doświadczeniem.

- Chciałam zrezygnować po pierwszym tańcu w programie. Nie chciałam być oceniania przez pryzmat moich osobistych doświadczeń. Z drugiej strony taki ruch byłby krzywdzący dla Janka, który od samego początku był dla mnie wsparciem i źródłem tanecznych inspiracji - zdradziła Beata Tadla. Przypomnijmy, że w tej edycji show brał również udział były partner dziennikarki - Jarosław Kret.

Okazało się też, że dla Beaty Tadli największą nagrodą jest wsparcie widzów, które otrzymała podczas udziału w show. - Nie spodziewałam się, że taniec może wywoływać wśród oglądających takie emocje, a czytam o nich w listach, które otrzymałam. Były tam i radość, i wzruszenie, i łzy. Prócz wyrazów wsparcia i sympatii to właśnie ten fakt jest dla mnie największą nagrodą za udział w programie - powiedziała Beata Tadla.

Jak rozstrzygnie się walka o Kryształową Kulę? Przypomnijmy, że rywalką pary Beata Tadla i Jan Kliment jest duet Katarzyna Dziurska oraz Tomasz Barański.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami”: Czym w finale zaskoczy Kasia Dziurska?
Oto finaliści ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Kto wygra?
Jurorzy „Tańca z Gwiazdami” trenerami przed półfinałem
Hity Zbigniewa Wodeckiego w półfinale „Tańca z Gwiazdami”
Andrzej Grabowski: Oceniłem ponad 750 tańców
Poznaliśmy półfinałową trójkę „Tańca z Gwiazdami”
Iwona Pavlović zatańczyła sambę z... Olą Jordan!
Beata Tadla: Nauczyłam się przyjmować komplementy
„Taniec z Gwiazdami”: Z kim w finale zatańczy Ola Jordan?
„Littlemooonster96” mocno przejęła się po odpadnięciu

Komentarze
© Polsat 2019