2018-05-04

Hity Zbigniewa Wodeckiego w półfinale „Tańca z Gwiazdami”

0

Największe przeboje artysty w dziewiątym odcinku ósmej edycji. W rytm nieśmiertelnych utworów Zbigniewa Wodeckiego o udział w finale rywalizowały trzy gwiazdy, które dotychczas zyskały największą sympatię widzów. Co tym razem wydarzyło się na parkiecie „Dancing with the Stars”?

Półfinałowy odcinek miał szczególną oprawę. W walce o Kryształową Kulę i nagrodę pieniężną rywalizowały w nim trzy pary: Katarzyna Dziurska i Tomek Barański, „Popek” i Janja Lesar oraz Beata Tadla i Jan Kliment.

Dwie z nich zmierzą się w finałowym starciu. O wszystkim przesądziły głosy widzów i jurorów po trzech tańcach każdej z par. Pierwszy ze stylów wskazali jurorzy, ostatni był wyborem każdej z par. W drugim, szczególnym występie, wspomnieliśmy wielkiego przyjaciela i wieloletniego jurora show - Zbigniewa Wodeckiego. W programie pojawiły się jego największe przeboje „Zacznij od Bacha”, „Rzuć to wszystko co złe” i „Lubię wracać tam gdzie byłem”.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Zbigniew Wodecki był gościem specjalnym „Tańca z Gwiazdami”. W 2015 roku w wielkim finale czwartej edycji, którą wygrali Ewelina Lisowska i Tomasz Barański, tak mówił o swoim powrocie do programu: - Przyjadę jak się przyjeżdża do szkoły, w której spędziło się kilka dobrych lat. Nie ukrywam, nie obejdzie się bez lekkiego wzruszenia. Jestem bardzo ciekaw i atmosfery i tego co się zmieniło, a co zostało po staremu. Cieszę się że zobaczę też moje „koleżeństwo-jurorstwo”, panią Beatę, Andrzeja Grabowskiego czy Iwonkę Pavlović, bo rzadko mamy okazję się spotkać.

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 8, odcinek 9

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Oto finaliści ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami”. Kto wygra?
Andrzej Grabowski: Oceniłem ponad 750 tańców
Poznaliśmy półfinałową trójkę „Tańca z Gwiazdami”
Iwona Pavlović zatańczyła sambę z... Olą Jordan!
Beata Tadla: Nauczyłam się przyjmować komplementy
„Taniec z Gwiazdami”: Z kim w finale zatańczy Ola Jordan?
„Littlemooonster96” mocno przejęła się po odpadnięciu
Ola Jordan: Ocenianie jest prostsze niż taniec
Dwa tańce, dwie szanse i zostały cztery pary
„Taniec z Gwiazdami”: Z show Polsatu na prestiżowy turniej!
Iwona Pavlović: Moi faworyci do Kryształowej Kuli?

Komentarze
© Polsat 2020