2018-05-01

Olivia z „Take Me Out”: Powinnam umówić się z „Gumą”!

Uczestniczka randkowego show specjalnie dla POLSAT.PL. Jej osobowość, poczucie humoru, zainteresowania i dystans do siebie sprawiły, że stała się jedną z najbardziej rozpoznawalnych singielek w „Take Me Out”. Jak Olivia wspomina udział w programie? Czy wpłynął na jej życie?

- Była pani jedną z najbardziej charakterystycznych singielek, która zaskarbiła sobie sympatię widzów „Umów się ze mną”.
- Jestem optymistką pozytywnie nastawioną do świata. Wiem, że nikt nie jest perfekcyjny, ale ja staram się po prostu zawsze być sobą. Oczywiście liczyłam się z tym, że spotkają mnie negatywne komentarze w sieci. Byłam przygotowana na hejt. Nie oczekiwałam jednak, że w internecie pojawi się tak dużo pozytywnych opinii na mój temat. Muszę przyznać, że to bardzo miłe i motywujące.

- Czy z innymi dziewczynami w programie rywalizowałyście, czy odnosiłyście się do siebie z sympatią?
- Zaprzyjaźniłyśmy się. Na planie i poza była naprawdę przyjemna atmosfera. Było też śmiesznie. Z jedną z koleżanek wymieniłyśmy się majtkami, żeby dobrze wyglądać w „outficie”! Nie było między nami rywalizacji, tylko solidarność. Jedna z dziewczyn - Asza przyjeżdża nawet do mnie do Anglii i spędzimy wspólnie trochę czasu.

- Dlaczego nie udało się znaleźć tego jedynego, jak pani mówiła „warszawskiego koksa”?
- No nie wiem, chyba nie pojawił się nikt taki w programie, kto by mnie do końca zauroczył. Troszkę jestem zawiedziona, bo naprawdę chciałam poznać kogoś interesującego.

- Jak układały się pani relacje z prowadzącym program - Piotrem „Gumą” Gumulcem”. Czy to fajny facet?
- To bardzo fajny mężczyzna. Trudno mi wyobrazić sobie kogoś innego w tej roli. Wiele osób mówiło, że to z nim powinnam pójść na randkę! Ale „Guma” jest po ślubie, więc nic z tego...

- Czy warto było wystartować w „Umów się ze mną. Take Me Out”?
- Tak, oczywiście! To była fajna przygoda i miło spędzony czas wśród świetnych ludzi.

- Jakie są teraz pani plany?
- Dzięki udziałowi w programie przeprowadzam się z Wielkiej Brytanii do Polski. Zamieszkam w Warszawie. Wszystkie przyjazne i pozytywne komentarze zainspirowały mnie do zmian, zmotywowały do działania. Wierzę w siebie i wierzę w ludzi. Liczę na to, że nadchodzi bardzo dobry czas w moim życiu.

Rozmawiał Michał Pogodowski

„Umów się ze mną. Take Me Out” w środę o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT

Oficjalny profil „Umów się ze mną. Take Me Out” na Instagramie - @umowsiezemna

Zobacz także:
„Umów się ze mną”: Olivia opuściła program! Dlaczego?
Gwiazda „Umów się ze mną. Take Me Out” pokaże się nago
Piotr Gumulec: Randki na wesoło? Tak! W Polsacie!