2018-04-27

Beata Tadla: Nauczyłam się przyjmować komplementy

0

- Wciąż mam adoratorów - mówi uczestniczka „Tańca z Gwiazdami”. Partnerka Jana Klimenta w ósmej edycji „Dancing with the Stars”, opowiedziała o nowych doznaniach, na które otworzył ją udział w show. Co zmieniło się w relacjach dziennikarki z mężczyznami?

Każdy jej występ jest pełen wdzięku, szyku i klasy. Nic dziwnego, że Beata Tadla zwraca uwagę ceniących te walory panów. Oni natomiast potrafią zaskoczyć ją swoją otwartością i śmiałością. - Zdarzają się nawet takie sytuacje, że na ulicy podchodzą do mnie mężczyźni i zapraszają mnie na randki - powiedziała w jednym z wywiadów.

Beata Tadla uważa, że udział w „Tańcu z Gwiazdami” pozwolił jej w odpowiedni sposób reagować na miłe słowa płynące ze strony adoratorów. - Dopiero niedawno nauczyłam się przyjmować komplementy. Do tej pory zawsze mnie peszyły. Myślę, że teraz umiem podziękować za każde miłe słowo. I to robię! - wyznała mama Janka, któremu dedykowała swój taniec w siódmym odcinku.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

W jednym z programów, w rozmowie z Iwoną Pavlović, stwierdziła, że się zmienia i staje coraz silniejsza. Czy dobre samopoczucie uczestniczki „Dancing with the Stars” przełoży się na energię na parkiecie? Jak daleko w programie zajdzie Beata Tadla?

Oglądaj w IPLA.TV: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” - sezon 8, odcinek 8

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Poznaliśmy półfinałową trójkę „Tańca z Gwiazdami”
„Littlemooonster96” mocno przejęła się po odpadnięciu
Ola Jordan: Ocenianie jest prostsze niż taniec
Dwa tańce, dwie szanse i zostały cztery pary
„Taniec z Gwiazdami”: Z show Polsatu na prestiżowy turniej!
Iwona Pavlović: Moi faworyci do Kryształowej Kuli?

Komentarze
© Polsat 2020