2018-04-26

„Nasz nowy dom” - odcinek 115: Stary Leszczydół

Katarzyna Dowbor odmieniła los dzielnej pani Katarzyny Gołdys. Kobieta miała miłość, męża i upragnione dziecko. Wszystko jednak szybko się skończyło, kiedy jej bliscy stracili zdrowie. Z pomocą jak zwykle przybyła bohaterska ekipa programu „Nasz nowy dom”.

Pani Katarzyna i pan Mariusz zakochali się w sobie od pierwszego wejrzenia. Wzięli ślub i postanowili założyć rodzinę. Niedługo potem na świat przyszedł ich wyczekiwany syn, Kamil. Chłopiec do pierwszego roku życia rozwijał się prawidłowo i nie było żadnych symptomów, że coś może być nie tak. Im jednak był starszy, tym bardziej zamykał się w swoim własnym świecie i przestawał komunikować się z otoczeniem. Lekarze postawili druzgocącą diagnozę - autyzm. Pani Katarzyna nie mogła uwierzyć w słowa medyków i wypierała ze świadomości traumatyczną wiadomość. Kamil ma obecnie osiem lat i fizycznie rozwija się prawidłowo. Choroba dotyka jednak jego psychiki.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Pani Katarzyna zrezygnowała z etatu, żeby zająć się chłopcem. Mąż jest hydraulikiem, ale przez problemy z kręgosłupem został zwolniony z pracy pod pretekstem cięć budżetowych. Mężczyzna stara się dorabiać za pomocą dorywczych zleceń, ale ze względu na stan zdrowia nie może znaleźć stałego zajęcia.

Dom, w którym żyje rodzina, był w bardzo złym stanie. Każda wichura zrywała papę z dachu. Wszędzie panoszył się grzyb i chłód. - Ta wilgoć nas powoli zabija - przyznawała głowa rodziny. Najbardziej cierpiał Kamil, który był nieustannie przeziębiony z powodu wdychania unoszących się w powietrzu wykwitów. Pomocną dłoń wyciągnęła do nich ekipa programu „Nasz nowy dom”. 

Jakie niespodzianki dla rodziny przygotowała Katarzyna Dowbor? W jaki sposób gość specjalny, Małgorzata Socha, umiliła życie bohaterom odcinka?

Małgorzata Socha gościem programu „Nasz nowy dom”

Oglądaj w IPLA.TV: „Nasz nowy dom” - sezon 10, odcinek 9: Stary Leszczydół

 „Nasz nowy dom” w czwartek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Nasz nowy dom” - odcinek 114: Wola Żelechowska
„Nasz nowy dom” - odcinek 113: Pilaszków
„Nasz nowy dom” - odcinek 112: Węgorzewo
„Nasz nowy dom” - odcinek 111: Wólka Iłówiecka
„Nasz nowy dom” - odcinek 110: Stefanowo