2018-04-22

„W rytmie serca” - odcinek 22: Więzy krwi

Adam ratuje życie swojego postrzelonego ojca i zaczyna żałować, że go poznał. A to tylko jedno z wielu ważnych wydarzeń w jego życiu, które zaczynają go przytłaczać. Tymczasem w Kazimierzu pojawia się szantażysta, a staczający się na dno Robert pakuje się w coraz większe tarapaty.

Adam operuje swojego ojca w szpitalu w Jabłonowie, mimo że nie ma na to oficjalnego pozwolenia.

Zamiast nagany dostaje od dyrektora ponowną propozycję współpracy - tym razem nie do odrzucenia. Z wątpliwym entuzjazmem ją przyjmuje i zostaje nowym ordynatorem oddziału.

Za namową Marii Żmuda odwiedza ojca po wybudzeniu z narkozy, ale szybko zaczyna żałować tej decyzji. - Mama miała racje. Dobrze, że nie było cię w naszym życiu - mówi rozgoryczony.

Pijany Robert odwiedza Marysię, ale pielęgniarka wygania go z domu. Zrozpaczony były narzeczony korzysta z usług prostytutki, by móc się komuś wyżalić.

Okazuje się, że przebiegła kobieta nagrywa swoich klientów za pomocą ukrytej kamery, a następnie ich szantażuje. W ten sposób wychodzi na jaw niewierność jednego z nich, Marka. Na domiar złego zdemaskowany mężczyzna podczas wizyty w przychodni dowiaduje się, że ma HIV…

Tymczasem Adam dostaje nagłego ataku paniki. Przyznaje, że nie radzi sobie z ostatnimi wydarzeniami, ponieważ wszystko dzieje się za szybko. Zaniepokojona Maria opiekuje się doktorem i prosi go, by brał leki. - Wszystko mi się na głowę zwaliło. Jestem przerażony strzelaniną, operacją, ojcem... - przyznał lekarz.

Jak młody doktor poradzi sobie z rosnącą presją? Czy szantażyści zostaną ukarani? Czy Robert stoczy się na samo dno?

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 22

W rytmie serca” w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 21: W potrzasku
„W rytmie serca” - odcinek 20: Tajemniczy wielbiciel
„W rytmie serca” - odcinek 19: Rozstanie
„W rytmie serca” - odcinek 18: Grzechy przeszłości
„W rytmie serca” - odcinek 17: Przyjaciółka taty

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube: