2018-04-08

„W rytmie serca” - odcinek 20: Tajemniczy wielbiciel

Maria otrzymuje piękne kwiaty z rąk doktora Żmudy. Od kogo są naprawdę? Tymczasem Adam i Weronika nie mogą się dogadać, a Grześ próbuje wykorzystać sytuację przeciwko partnerce taty, za którą nie przepada. Narasta też konflikt Olgi i Edwarda.

Kolega ze studiów próbuje wyciągnąć Marię (Barbara Kurdej-Szatan) na drinka, ale pielęgniarka odmawia. Tłumaczy się egzaminami. Mężczyzna nie daje jednak łatwo za wygraną i wysyła jej okazały bukiet. Zrządzenie losu sprawia, że kwiaty odbiera od kuriera Adam (Mateusz Damięcki) i to on wręcza je matce Grzesia (Borys Wiciński).

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Edward (Artur Żmijewski) przeszukuje mieszkanie Olgi (Małgorzata Foremniak) i oskarża ją o kradzież złota. Kobieta jest wściekła. Każe mu spakować rzeczy i opuścić dom. Artysta decyduje się na wyjazd z Kazimierza, ale w ostatniej chwili zmienia plany. Po kryjomu podgląda w szkole swojego wnuka, Grzesia, lecz nie przyznaje się, kim naprawdę jest.

W przychodni pojawia się pacjent z wysypką, ale na widok igły ucieka. Po pewnym czasie wraca w dużo gorszym stanie. W efekcie ląduje w szpitalu z podejrzeniem problemów z nerkami. Maria na korytarzu placówki spotyka Roberta (Piotr Polk), ale próbuje traktować go jak powietrze. - Bez urazy, ale nie leci na pana - komentuje sytuację pacjent.

Weronika (Maria Dębska) wścieka się na Adama, że grzebał w jej rzeczach i znalazł raport dotyczący sprawy jego ojca. Grześ jest dla niej bardzo niemiły. - Tata powiedział, że do siebie nie wrócicie. Wydaje mi się, że on kocha moją mamę - mówi jej chłopiec. Malec próbuje ponownie zeswatać Adama i Marię. Wpada na pomysł wspólnej kolacji przy świecach.

Czy Grześ dopnie swego i sprawi, że Adam i Maria znów się do siebie zbliżą? Jak ta sytuacja wpłynie na relację Weroniki i prokuratora Siedleckiego (Antoni Pawlicki)? I w jaki zaskakujący sposób Szarek (Dariusz Toczek) spróbuje zdobyć serce Ewy (Elżbieta Romanowska)?

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 20

W rytmie serca” w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 19: Rozstanie
„W rytmie serca” - odcinek 18: Grzechy przeszłości
„W rytmie serca” - odcinek 17: Przyjaciółka taty
„W rytmie serca” - odcinek 16: Kłopotliwy sekret
„W rytmie serca” - odcinek 15: Diler w szkole

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube: