2018-04-01

„W rytmie serca” - odcinek 19: Rozstanie

Maria wraca na studia, Szarek nabiera śmiałości, a Adam ratuje niedoszłą samobójczynię. Życie mieszkańców Kazimierza obfituje w zaskakujące wydarzenia. Pojawia się młoda żołnierka, rodzą się nowe uczucia i rozwijają te, które zakwitły wcześniej. Ale mieszkańcy urokliwego miasteczka nad Wisłą mają też swoje zmartwienia.

Maria (Barbara Kurdej-Szatan) ledwo zaczyna studia, a już ma adoratora. Beniamin (Kamil Kula) nie może oderwać od niej wzroku. Zaprasza ją na kawę, ale zabiegana studentka odmawia. Młodzieniec łatwo się jednak nie poddaje. Czeka na nią z gorącym napojem pod salą wykładową. Pielęgniarka w końcu zauważa jego starania.

W miasteczku pojawia się tajemnicza kobieta, która okazuje się żołnierką. Dziewczyna ukrywa się w Kazimierzu, ponieważ jest ważnym świadkiem w głośnym procesie dotyczącym molestowania w armii.

Konkurs Disneyland - Polsat.pl

Ojciec nie akceptuje jej decyzji i wyrzeka się córki. Zraniona kobieta próbuje popełnić samobójstwo, ale w ostatniej chwili ratuje ją doktor Adam Żmuda.

Szarek wreszcie zbiera się na odwagę i zaprasza Ewę na randkę. Jego wybranka przygotowuje się na elegancką kolację i… przeżywa szok. Okazuje się bowiem, że policjant zaplanował dla nich wieczór z łowieniem ryb. Dumny z siebie wręcza recepcjonistce wędkę, a ona wpada w szał. - Wsadź sobie ją w ….! - krzyczy i ucieka. Mundurowy nie rozumie swojej winy i zaczyna szukać w internecie wskazówek, jak powinien traktować kobiety.

Czy żołnierka zdecyduje się na złożenie zeznań? Kim jest amerykański lekarz, który pojawił się w Kazimierzu? Jak potoczą się losy związku Szarka i Ewy?

Oglądaj w IPLA.TV: „W rytmie serca” - odcinek 19

W rytmie serca” w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „W rytmie serca” na Instagramie - @wrytmieserca.official

Zobacz także:
„W rytmie serca” - odcinek 18: Grzechy przeszłości
„W rytmie serca” - odcinek 17: Przyjaciółka taty
„W rytmie serca” - odcinek 16: Kłopotliwy sekret
„W rytmie serca” - odcinek 15: Diler w szkole
„W rytmie serca” - odcinek 14: Rozkopany grób

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube: