2018-03-09

Wiktoria Gąsiewska: Nie peszą mnie kamery

Młoda aktorka dla POLSAT.PL o udziale w „Tańcu z Gwiazdami”. Nastoletnia Wiktoria Gąsiewska w show występuje w parze z Oskarem Dziedzicem i udowadnia, że bogate doświadczenie przed kamerą procentuje również na parkiecie. Jak się czuje w programie i jakie stawie sobie cele?

- Co zadecydowało o tym, że tańczysz w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”?
- Długo zastanawiałam się nad ostateczną decyzją o udziale w programie. Wszystko przekalkulowałam i uznałam, że poradzę sobie zarówno z maturą jak i tańcem oraz innymi rzeczami, które robię i w jakie jestem zaangażowana.

- Jakie odczucia towarzyszą Ci podczas show?
- Podekscytowanie! To dobre słowo na określenie tej emocji. Stres jest minimalny, kamery mnie nie peszą. Oczywiście jest to nowe doświadczenie, bo nie miałam dotychczas okazji brać udziału w tego rodzaju produkcji. Uważam, że będzie to super przygoda.

- Czy miałaś wcześniej jakieś doświadczenia z tańcem?
- Kiedyś w domu tańczyłam kankana, ale zawodowo nigdy nie brałam udziału w żadnych konkursach. Mam nadzieję, że sobie poradzę. Jako mała dziewczynka byłam członkinią zespołu „Gawęda”.

- A jeśli okaże się, że to taniec jest tym czymś, co chciałabyś robić, a nie aktorstwo?
- Uważam, że aktorstwo to bardzo szerokie pojęcie. Nie jest to przecież wyłącznie gra przed kamerą i widzami. Moim zdaniem to połączenie wielu aspektów działalności artystycznej, w tym tańca, śpiewu. To wszystko razem zebrane składa się właśnie na aktorstwo. Można być kreatywnym - ktoś lepiej tańczy, inny lepiej śpiewa, a kolejna osoba jest bardziej lubiana przez kamerę. Aktorstwo jest tak pojemnym pojęciem, że zawiera w sobie wszystkie wymienione aspekty, a nawet jeszcze więcej.

- Można powiedzieć, że ten program przyda Ci się w zawodzie.
- Oczywiście! To był jeden z bodźców jaki zadecydował o tym, że postanowiłam wziąć w nim udział.

 

😌

Post udostępniony przez 🌸Wiktoria Gąsiewska🌸 (@wiktoria_gasiewska)

- Jak zareagowali Twoi bliscy?
- Wszyscy odnieśli się bardzo pozytywnie. Nikt nie skrytykował tego pomysłu. Otaczam się garstką zaufanych osób - trzy najlepsze przyjaciółki, rodzina, chłopak i pies. Ufam im w stu procentach i z ich zdaniem się liczę.

- Czy Twój partner nie jest zazdrosny?
- Na pewno będzie. Szczególnie jeśli pokażę trochę ciała albo kiedy dotknę innego mężczyzny... Adam Zdrójkowski sam był w „Tańcu z Gwiazdami” i doskonale zdaje sobie sprawę, że to program telewizyjny i nie wchodzą w grę uczucia.

Rozmawiała Joanna Grochal / MP

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Popek nad życie kocha muzykę i córkę! A taniec?
Najlepsza kreacja pierwszego odcinka „Tańca z Gwiazdami”?
Kulisy „Tańca z Gwiazdami”. Tego nie było w telewizji
Jak Ola Jordan prezentuje się w „Tańcu z Gwiazdami”?
Znamy pierwszą decyzję w „Tańcu z Gwiazdami”
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Jaka jest nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami”?