2018-03-09

Popek nad życie kocha muzykę i córkę! A taniec?

Uczestnik „Tańca z Gwiazdami” szczerze o rodzinnych relacjach. Jakim jest ojcem? Co czuje do partnerki? Czy miał myśli samobójcze? Popek rozlicza się ze swoich grzechów i słabości. „Król Albanii” opowiedział o wszystkim w wywiadzie dla magazynu „VIVA!”.

Paweł Mikołajuw zwierzył się, że córka Julka działa na niego inspirująco. Uważa, że jego najważniejszą piosenką jest ta, którą stworzył właśnie dla niej. To utwór „Gdzie jesteś tato”.

Kiedy uświadomił sobie i zrozumiał, że muzyka pozwala mu żyć? - Kiedyś nie miałem świadomości, dlaczego robię tę muzykę. Tak samo jak nie miałem wiedzy, po co robię dziecko. A gdy zobaczyłem Julkę przy porodzie, zakochałem się tak bardzo, że musiałem się jej wyprzeć... - powiedział. Popek nawiązał w ten sposób do momentu, kiedy wydano za nim list gończy. Gdyby przyznał się wtedy do ojcostwa, zostałby zatrzymany...

Miliony wyświetleń na YouTube, pieniądze i popularność miały swoją cenę i ciemną stronę. - W tym garażu stałem się alkoholikiem i wielkim artystą. A teraz mam ponad miliard wyświetleń. Jestem w szoku. Muzyka przychodziła mi tak łatwo, że potrafiłem napisać i nagrać z gitarzystą Lady Pank płytę w ciągu dwudziestu czterech godzin. Nagrałem osiemset piosenek przez dwa lata! - wspomina Popek.

„Chcę pokazać nowego Popka. Ja nie gryzę!”

Artysta nie ukrywa, że często myślał o samobójstwie, ale pokonał dawne słabości. - Teraz niczego się nie boję. Przestałem pić i ćpać. Zająłem się sportem, uciekłem w taniec. Teraz mam problem, żeby dobrze zatańczyć w „Tańcu z Gwiazdami” i nie narobić sobie wstydu - przyznał taneczny partner Janji Lesar.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” na Instagramie - @tanieczgwiazdami

Zobacz także:
Najlepsza kreacja pierwszego odcinka „Tańca z Gwiazdami”?
Kulisy „Tańca z Gwiazdami”. Tego nie było w telewizji
Jak Ola Jordan prezentuje się w „Tańcu z Gwiazdami”?
Znamy pierwszą decyzję w „Tańcu z Gwiazdami”
Oto wszystkie pary 8. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Jaka jest nowa jurorka „Tańca z Gwiazdami”?