2018-03-08

„Przyjaciółki” - odcinek 124: Tajemnica Wiki i Kuby

0

Narasta wzajemna niechęć między Ingą, Zuzą i Anką a Patrycją. Ta ostatnia znajduje sobie nową bratnią duszę, która jednak ma sporo do ukrycia. Dodatkowo nad dziewczynami zaczynają krążyć problemy z partnerami. Czy uda się odegnać fatum?

Wiktor Jeleński chce zaprosić na kolację Wikę z mężem. Sceptyczna początkowo Patrycja daje się namówić na ten pomysł. Okazuje się, że pomimo uzgodnienia szczegółów, świadkowa odwołuje wcześniej zaplanowane spotkanie. Mimo to Wiktor i Patrycja zjawiają się w restauracji prowadzonej przez Kubę - domniemanego męża Wiki.

Ku zdumieniu Jeleńskiego i jego partnerki, Kuba nie dotrzymuje towarzystwa świeżo upieczonym małżonkom. Dyskretnie wychodzi z restauracji, a na ulicy obściskuje się z atrakcyjną blondynką.

Patrycja nadal ma za złe dziewczynom o kłótnię, do której doszło w dniu jej ślubu. Najbardziej przeszkadza jej fakt, że przyjaciółki nie akceptują Wiktora. Mimo nieśmiałej propozycji spotkania, która wyszła od Anki i Ingi, pozostaje nieugięta. Nie zamierza się pogodzić. Coraz częściej spotyka się sam na sam z Wiką. Jaką tajemnicę kryje znajoma z przeszłości?

Halina na każdym kroku wytyka Ance błędy. Jej matka uważa, że kobieta powinna zajmować się domem z największym oddaniem, a mężczyznom należy dogadzać i usługiwać. Po kilku dniach ciągłych przytyków Anka nie wytrzymuje i między kobietami dochodzi do kłótni. Wychodzi na jaw, że ojciec Anki zdradza jej matkę z sąsiadką, która już zdążyła się do niego wprowadzić. Halina nie ma się gdzie podziać.

Inga z coraz większą trudnością ogarnia harmonogram działań domowych. Nie może liczyć na wsparcie Roberta, które miała dotychczas. Dodatkowo sprawy nie ułatwia Hania, która zaczyna dom traktować jak hotel… Nieoczekiwanie rękę wyciąga do niej były mąż. Nie jest to jednak bezinteresowne działanie…

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 124

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 123: Ślubna awantura
„Przyjaciółki” - odcinek 122: Pozory mogą mylić
„Przyjaciółki” - odcinek 121: W walce o dobro rodziny
„Przyjaciółki” - odcinek 120: Splot niezręcznych sytuacji
„Przyjaciółki” - odcinek 119: Nieoczekiwane pożegnanie z Zosią

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze