2018-03-07

„W bliskim planie”: Katarzyna Montgomery i jej historie

0

Prowadząca „The Story Of My Life” była gościem Alicji Resich-Modlińskiej. Dziennikarka Katarzyna Montgomery opowiedziała m.in. o życiu prywatnym i nowym programie Polsatu. Jakie tajemnice kryją metamorfozy gwiazd i w jaki sposób uczestnicy reagują na siebie po przemianach?

Gospodyni „W bliskim planie” zwróciła uwagę, że dla Katarzyny Montgomery udział w powstawaniu „The Story Of My Life. Historia naszego życia” to powrót do pracy w telewizji. Co wpłynęło na taką decyzję? - Zastanawiałam się, o czym będzie ten program aż zobaczyłam holenderską wersję produkcji. Wówczas poczułam, że chcę go poprowadzić. Ujęła mnie prawda. Tu nie można niczego udawać. To są szczere uczucia, jakie pokazują bohaterowie - podkreśliła Katarzyna Montgomery. - Jest coś roztkliwiającego w tym, że widzimy ukochanego kilkadziesiąt lat później - dodała.

- Będzie hicior - w ten sposób określiła „The Story Of My Life” Alicja Resich-Modlińska. - Nie chcę mówić, że ten program może mieć jakąś rolę terapeutyczną dla Polek i Polaków, ale myślę, że po obejrzeniu choćby jednego odcinka z większym dystansem spojrzymy na drobne wady naszych bliskich i zastanowimy się, co jest dla nas ważne - akcentowała Katarzyna Montgomery. Zdradziła również, że przygotowywanie charakteryzacji to wielogodzinna praca specjalistów z Wielkiej Brytanii, uwzględniająca m.in. charakter osoby, dietę oraz sprawność fizyczną. W tym tkwi sekret. Przemiany są bardzo realistyczne i odmienione ciała niezwykle oddziaływują na bliskich sobie ludzi.

Bohaterka „W bliskim planie” uchyliła rąbka tajemnicy o swoim życiu prywatnym. Jak się okazało przez dwa lata była mężatką, a partnera - Brytyjczyka, poznała w moskiewskim metrze. W stolicy Rosji przyszła redaktor naczelna „Zwierciadła” i magazynu „VIVA!” studiowała rusycystykę. Opowiedziała również jak podczas pobytu w Sierra Leone zaraziła się groźną chorobą, która skończyła się paraliżem...

Jak potoczyły się losy Katarzyny Montgomery? W jaki sposób trafiła do telewizji? Jakie ma marzenia? Czy szuka miłości? Co się wydarzy w kolejnych odcinkach „The Story Of My Life. Historia naszego życia”?

Oglądaj w IPLA.TV: „W bliskim planie” - Katarzyna Montgomery

„W bliskim planie” w sobotę o godz. 18:00 w Polsat News 2 oraz w niedzielę o godz. 21:10 w Polsat News.

Zobacz także:
Dorota i Radosław Liszewscy: No i jak? No laseczka, a jak!
Katarzyna Montgomery: Będą emocje, jakich nie znamy!
Kto wystąpi w „The Story Of My Life. Historia naszego życia”?

Komentarze