2018-03-02

Dorota i Radosław Liszewscy: No i jak? No laseczka, a jak!

0

Małżeństwo wystąpiło w programie „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. Wspólnie sprawdzili, jak będą wyglądać za dwadzieścia i czterdzieści lat. Jakie wrażenie wywarły na nich metamorfozy? Czy Dorota i Radosław Liszewscy zaakceptowali widok, jaki zobaczyli w lustrze?

Są po ślubie od ponad dwudziestu lat. Wspólnie zebrali się na odwagę i sprawdzili, jak będą wyglądać w przyszłości. Po pierwszej charakteryzacji zobaczyli siebie jako sześćdziesięciolatków. Posiwiałe włosy i pomarszczona skóra pozwoliły im poczuć się tak, jakby naprawdę przenieśli się w czasie. Para nie kryła wzruszenia na swój widok. - Niesamowite... Jestem pod wrażeniem - powiedział piosenkarz. - Jaki ty jesteś siwiutki... Kocham Cię - odpowiedziała mu żona. Partnerzy nie szczędzili sobie czułości i pomimo postarzenia patrzyli na siebie tym samym, pełnym miłości wzrokiem, jak na początku programu. - No i jak? - zapytała Dorota, ciekawa reakcji męża na swoje nowe oblicze. - No laseczka, a jak! - odpowiedział rezolutnie Radosław. Metamorfoza zaimponowała również ich synom, z którymi połączono się dzięki sieci internetowej. - Aż zaniemówiłem - przyznał jeden z nich.

Kolejna metamorfoza w programie Katarzyny Montgomery postarzyła Dorotę i Radka o następne dwadzieścia lat. Tym razem małżeństwo zobaczyło siebie jako osiemdziesięciolatków. Charakteryzacja wywołała u nich prawdziwy szok. - Ten wiek nie jest łatwy, ja mówiłam od razu... - stwierdziła Dorota. Wokalista przyznał natomiast, że nie zdawał sobie sprawy, jak silne uczucia uruchomi w nim udział w programie. - To nas urządzili.... - powiedział z niedowierzaniem.

Przeżyjcie wspólnie z Dorotą i Radosławem Liszewskimi niesamowite transformacje i całe spektrum emocji. Co jeszcze powiedzieli prowadzącej program Katarzynie Montgomery? Jakie historie zdradzili? Dlaczego w ich domu nie ma czasami prądu oraz czemu sławny piosenkarz nosi kolczyki? Zobacz premierowy odcinek „The Story Of My Life. Historia naszego życia" i dowiedz się o nich więcej.

Oglądaj w IPLA.TV: „The Story Of My Life. Historia naszego życia” - odcinek 1

„The Story Of My Life. Historia naszego życia” w piątek o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Katarzyna Montgomery: Będą emocje, jakich nie znamy!
Kto wystąpi w „The Story Of My Life. Historia naszego życia”?

Oglądaj na oficjalnym kanale YouTube:

Komentarze