2018-02-28

Ramówka Polsatu pod znakiem miłości. Co nowego?

Wiosenną ofertę poznaliśmy w trakcie Wieczoru z Gwiazdami Polsatu. Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT oraz Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu i dyrektor generalny uroczyście zaprosili widzów stacji na nową ramówkę.

Zanim poznaliśmy szczegóły oferty zaproszeni goście - artyści, aktorzy i przyjaciele Polsatu - tradycyjnie zaprezentowali się licznie zgromadzonym fotoreporterom, pozując na kwiecistej „ściance” z dobrze już znanym widzom hasłem: I LOVE POLSAT. Relację z czerwonego dywanu przeprowadziła IPLA.TV, a reporterką była Joanna Grochal. Tego nie było w telewizji! Zobacz wideo:

Oficjalną część prezentacji ramówki rozpoczął Paweł Mikołajuw, czyli Popek, uczestnik ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”, który przedstawił utwór „Wodospady”. Towarzyszył mu Mateo, producent muzyczny, m.in. twórca muzyki do gal KSW, który ma rekordową liczbę odsłon na YouTube - ponad pół miliarda!

- Zaczęło się gorąco, mimo trzaskającego mrozu na dworze. Mamy nadzieję, że cała oferta wiosenna będzie taka gorąca, jak ten występ - powiedział Mirosław Błaszczyk, prezes zarządu i dyrektor generalny.

- Tak się złożyło, trochę niechcący, a trochę chcący, że ta wiosna w Polsacie będzie zdecydowanie pod znakiem miłości i uczuć - podkreśliła Nina Terentiew, dyrektor programowa i członek zarządu Telewizji POLSAT. Co czeka widzów? - Najpierw będziemy mieli przezabawny program o randkowaniu, czyli „Umów się ze mną”. A jak się umówimy, to pojedziemy na piękną wyspę w Hiszpanii, żeby się lepiej poznać, no i tam powiedzieć: „Wyjdź za mnie”. A potem będziemy się razem starzeć w „The Story Of My Life. Historia naszego życia” - wskazała na nowości w ramówce Nina Terentiew.

Wiosna 2018 w Telewizji POLSAT. Sprawdź szczegóły!

Na scenie kolejno pojawiali się znani i lubiani bohaterowie wszystkich produkcji Telewizji POLSAT. Jako pierwsi zatańczyli uczestnicy wracającego po krótkiej przerwie „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Prowadzący galę Krzysztof Ibisz oraz Paulina Sykut-Jeżyna kolejno wyczytywali nazwiska gwiazd i tancerzy, którzy rywalizować będą o Kryształową Kulę. Oficjalnie przedstawiona została także nowa jurorka - Ola Jordan. Wcześniej gromkimi brawami podziękowano Beacie Tyszkiewicz za wiele lat spędzonych w tanecznym show. - Dziękujemy za siedem edycji, pani klasę, poczucie humoru, inteligencję i wszystkie „dziesiątki” dla naszych uczestników oraz serce do tańca - wymieniał Krzysztof Ibisz. - Życzymy zdrowia! Te oklaski są dla pani! - dodał.

 

Podziękowania dla Beaty Tyszkiewicz 😍😍😍😍😍😍😍

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

- Jestem gwarancją bezpieczeństwa programu randkowego - żartobliwie nawiązał do swojego pseudonimu Piotra „Guma” Gumulec, zapowiadając nowy rozrywkowy show na antenie Polsatu, którego będzie prowadzącym, czyli „Umów się ze mną. Take Me Out”. - Jestem przekonany, że ten program podbije serca polskich widzów, tak jak zrobił to już w wielu krajach na świecie - zaznaczył artysta, znany widzom Polsatu m.in. z Kabaretu Chyba i występów w „Kabarecie na Żywo”.

 

Piotr Guma z @umowsiezemna 👍 Hit 32 krajów 😊

Post udostępniony przez Taniec z Gwiazdami (@tanieczgwiazdami)

Potem przenieśliśmy się do Hiszpanii, gdzie powstaje kolejna nowość, czyli „Wyjdź za mnie”. Czy ta produkcja zmieni czyjeś życie? - Program jest szansą dla tych, którzy szukają miłości. To okazja, żeby spotkać swoje szczęście i poznać drugą połówkę, zaręczyć się, zakochać i żyć szczęśliwie - powiedziała psycholog Maria Rotkiel, która będzie wspierać i prowadzić uczestników razem z doświadczonym coachem i szkoleniowcem Tomaszem Kozłowskim. - W programie w bardzo ciekawy sposób można przyglądać się dynamice związku, ponieważ to co dzieje się czasami przez długie miesiące, a nawet lata, tutaj może wydarzyć się w ciągu kilku tygodni, a nawet kilku dni - dodał drugi z ekspertów „Wyjdź za mnie”. Ile par wyjedzie z Hiszpanii we dwoje?

Część pierwsza relacji:

Twórcy „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” mieli okazję podziękować i pochwalić się „Telekamerą 2018” dla najlepszego programu rozrywkowego. Nie mogło też zabraknąć występu na żywo. Sceną zawładnął Krzysztof Krawczyk z utworem „Mój przyjacielu”. - Szybki konkurs: kto to był? - zapytał prowadzący Piotr Gąsowski. - Anna Guzik! - padły poprawne odpowiedzi. Potem kolejno pojawiali się uczestnicy dziewiątej edycji. Przedstawiony został również nowy juror - Kacper Kuszewski, który zastąpił Bartka Kasprzykowskiego. - Ten program robią bardzo, bardzo fajni ludzie i mam ogromne szczęście, że mogę nadal z tymi ludźmi pracować. To dla mnie wielki zaszczyt! - podkreślił triumfator ostatniej edycji, który teraz będzie już po drugiej stronie jurorskiego stołu.

- Przeprowadziłam tysiące rozmów, ale nigdy nie wylałam tylu łez podczas rozmów z moimi bohaterami, co w tym programie - zaznaczyła Katarzyna Montgomery, prowadząca nowy program „The Story Of My Life. Historia naszego życia”. - To program o przemijaniu, o starości... Niezwykłym przeżyciem jest zobaczyć siebie za dwadzieścia, czterdzieści, a nawet sześćdziesiąt lat. Tego właśnie doświadczają moi goście, ale tak naprawdę ta przemiana jest tylko pretekstem, żeby spojrzeć na siebie samych i na swoje związki - dodała. To będzie szczególny program o miłości, która potrafi przetrwać najtrudniejsze chwile. Wystąpią: Radek Liszewski z żoną Dorotą, Barbara Kurdej-Szatan i Rafał Szatan, Lenka i Jan Kliment, Julia Wieniawa i Antek Królikowski oraz Dorota i Czesław Mozilowie. Jesteście gotowi na łzy szczęścia i wzruszenia?

- To jest jedyny program Polsatu, w którym nie mógłbym wziąć udziału, bo jak wiadomo mnie się nie da postarzeć - zażartował prowadzący Krzysztof Ibisz.

Zobacz także relację na profilu Telewizji POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Wiosna w Polsacie to także seriale. Nie mogło zabraknąć prezentacji drugiego sezonu „W rytmie serca”, który dzięki świetnemu scenariuszowi oraz plejadzie aktorów szybko zyskał uznanie widzów oraz jedenastego sezonu „Przyjaciółek”, który niezmiennie cieszy się dużą popularnością. Fanów obu produkcji zaskoczą nie tylko nowe intrygujące wątki, ale również nowi bohaterowie. Wieczór z Gwiazdami Polsatu uświetniła także obsada „Pierwszej miłości”.

Jesteśmy pewni, że z Telewizją POLSAT będzie również bardzo zabawnie, o co zadbają w każdą niedzielę najlepsze polskie kabarety. Próbkę „Kabaretu na Żywo” zaprezentowały Katarzyna Pakosińska oraz Agnieszka Litwin, znana też jako Marylka. - Ja też zapraszam - dołączył się Piotr Gumulec. Wiadomo, nie można lepiej zakończyć tygodnia, niż na wesoło.

 

#kabaretnazywo #polsatwiosna2018 @polsatofficial

Post udostępniony przez kabaretnażywo (@kabaretnazywopolsat)

Żarty żartami, ale... z tym jury nie ma żartów. Wojciech Modest Amaro, Ewa Wachowicz, Maciej Nowak oraz nowy w tym gronie Robert Sowa sprawią, że rywalizacja o tytuł i nagrodę główną w programie „Top Chef” będzie bardzo zacięta. W siódmej edycji kulinarnego show, który po przerwie wraca na antenę Polsatu, z pewnością poznamy kolejnych charyzmatycznych adeptów gotowania. - Ten program ma realny wpływ na polską gastronomię - podkreślił Maciej Nowak. - Będzie się działo! - dodał Robert Sowa. - Niech zwycięży najlepszy! - zaprosił widzów do śledzenia zmagań Wojciech Modest Amaro.

Część druga relacji:

Spore emocje towarzyszyć będą także widzom programu „Nasz nowy dom”, który w kolejnym sezonie trafi do potrzebujących rodzin i pozwoli im rozpocząć nowe życie. O wszystko zadba Katarzyna Dowbor i jej niezawodna ekipa.

Wiosna w Polsacie to także filmowe Megahity, wielkie sportowe emocje - także na kanałach Polsat Sport, seriale paradokumentalne, nowy program „SuperPies” dla miłośników tych czworonogów i codzienny zestaw newsów, przygotowywanych przez zespół „Wydarzeń” oraz Polsat News, który w tym roku obchodzi 10. urodziny!

Zapraszamy!

#BLISKOŚĆ #ZABAWA #PRZYJAŹŃ #PASJA #SZCZĘŚCIE #RADOŚĆ #MIŁOŚĆ #NAMIĘTNOŚĆ #EMOCJE

#POLSATWIOSNA2018