2018-02-12

„Telekamera 2018” dla „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Program Polsatu sięgnął po prestiżową statuetkę „Tele Tygodnia”. Wśród nominowanych w 21. edycji plebiscytu nie zabrakło postaci oraz programów i seriali związanych z Telewizją POLSAT. W kategorii Program Rozrywkowy nagrodę otrzymał show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

„Telekamerę 2018” dla produkcji Polsatu odebrała jurorka Katarzyna Skrzynecka, Ryszard Sibilski - prezes Endemol Shine Polska oraz prowadzący Maciej Dowbor i Piotr Gąsowski, który rozpoczął podziękowania od słów: - Zapraszam tu na scenę wszystkich, a podejrzewam, że to będzie przynajmniej pół sali, którzy brali udział w tym programie. To wszystko jest dzięki Wam! - podkreślił. - Jesteśmy takim dobrym zespołem i dla nas liczy się team spirit - dodał Maciej Dowbor i przywołał anegdotę. - Gdy wymyślano polską nazwę dla programu - w oryginale „Your Face Sounds Familiar” - padła propozycja... „Czyj to ryj?” - czym rozbawił publiczność na gali. Okazało się, że przewrotną nazwę zaproponowała Katarzyna Skrzynecka.

Humory wszystkim dopisywały. - Nie wiem czy zauważyliście, ale to jest jedyny program, w którym odpadają nie uczestnicy, ale jurorzy - wskazał Piotr Gąsowski, nawiązując do zmiany Kacpra Kuszewskiego za Bartka Kasprzykowskiego w najnowszej wiosennej edycji. - Pracujemy nad pewną modyfikacją. Niedługo będzie również odpadał prowadzący - żartował Maciej Dowbor, który tego samego dnia poinformował w mediach społecznościowych, że drugi raz został ojcem.

Maciej Dowbor po raz drugi został ojcem. Gratulujemy!

- Produkuje ten program grupa szaleńców, wariatów, którzy do tej pory wykonali chyba z osiemset inscenizacji, choreograficznie pięknych i wokalnie wspaniałych - zaznaczył Ryszard Sibilski, prezes Endemol Shine Polska. - Nie byłoby jednak tego programu bez uczestników, którzy przez dziesięć tygodni przechodzą szkołę życia. Wkładają bardzo wiele trudu. Dziękuję im, że jesteśmy już dziewiąty sezon - dodał.

Zobacz wideo z wręczenia nagrody:

Wyniki głosowania podczas gali „Tele Tygodnia” ogłosiła Margaret. Widzowie oddali na „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” 31% głosów. Dziękujemy!

Zobacz także:
Nowe jury „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Mamy zdjęcia!
Natalia Krakowiak: Czeka mnie dużo niespodzianek
Nowe metamorfozy w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Pierwsze spotkanie uczestników
Wiemy, kto wystąpi w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kacper Kuszewski podekscytowany nową rolą
Kacper Kuszewski jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oto zwycięzca ósmej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Komentarze