2018-02-11

Premiera 8. sezonu „Policjantek i Policjantów” 5 marca

Emisja w stałym paśmie od poniedziałku do piątku o godz. 19:00. Widzowie Czwórki od 5 marca będą mogli oglądać najnowszą, ósmą już serię popularnego serialu „Policjantki i Policjanci”.

Przebojowa produkcja, której widownia w poprzednim sezonie sięgała nawet 2,5 mln osób, zapewniła Czwórce - w porze swojej emisji - pozycję drugiej stacji w Polsce i pierwszej na multipleksie. Została też po raz kolejny nominowana do Telekamer, a w głosowaniu internautów na serial roku 2017 zmiażdżyła konkurencję w postaci serialowych hitów największych telewizji.

W nowych odcinkach nastąpią przetasowania w składzie patroli, a bohaterom nie zabraknie zawodowych i życiowych wyzwań, choć nie wszystkie wątki znajdą swój szczęśliwy finał.

Jak potoczą się sprawy prywatne policjantów? Czy po pocałunku Karoliny (Honorata Witańska) z Białachem (Mariusz Węgłowski) stanie się wreszcie to, co od dawna wisiało w powietrzu? Czy Krzysiek (Wojciech Sukiennik), po ostatnich przejściach - szantaż, porwanie, napaść na Emilkę (Anna Kukawska) - będzie mógł wreszcie odetchnąć i cieszyć się rodzinnym szczęściem?

Jak ułożą się sprawy uczuciowe Oli (Magda Malcharek)? Na kogo będzie mogła liczyć w trudnych chwilach? Czy Ala (Magdalena Wróbel) po ciężkiej chorobie będzie na siłach pełnić służbę? I czy uda jej się kiedyś dowiedzieć, kto był dawcą szpiku, który uratował jej życie? Jak będzie radził sobie Szymon (Paweł Monsiel) po traumie pobytu w więzieniu? Czy uda mu się zagłuszyć wspomnienia? Czy po zmianie partnera Julii (Agata Jakoniuk) uda się uporać z nieodwzajemnionym uczuciem do Krzyśka i przekuć je w przyjaźń?

Producentem serialu jest ATM Grupa S.A.

Zobacz także:
Honorata Witańska o adrenalinie, życiu i pracy
Rekordowe wyniki hitów Czwórki