2018-01-26

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Pierwsze spotkanie uczestników

0

Bohaterowie 9. edycji programu mieli okazję, aby bliżej się poznać. Oto osiem osób, które zrobią wszystko, żeby wiosna w Polsacie należała do nich! Kto okaże się najlepszy i sięgnie po nagrodę główną „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”? Start jednego z najbardziej oczekiwanych i lubianych show telewizyjnych już w marcu.

Tym razem na scenie zmierzą się aktorzy: Izabella Miko, Anna Guzik, Andrzej Młynarczyk i Krzysztof Szczepaniak, a także wokaliści: Ruda z Red Lips i Filip Lato oraz artyści z Teatru Roma - Natalia Krakowiak i Janek Traczyk.

W jednej z warszawskich restauracji odbyło się spotkanie integracyjne uczestników show. Artyści byli w znakomitych humorach, bawili się świetnie, a do pracy i dobrej zabawy na planie motywowali ich Nina Terentiew i producent show Ryszard Sibilski oraz jurorzy Małgorzata Walewska i Paweł Królikowski.

Wiosną czeka ich dziesięć tygodni ogromnego wysiłku podczas prób i metamorfozy w szalonym tempie. Nic dziwnego, że dla zachowania równowagi ciała i ducha producenci dbają o dobrą atmosferę i zgrany zespół.

Już nie możemy doczekać się efektów na antenie Polsatu!

Zobacz także:
Wiemy, kto wystąpi w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kacper Kuszewski podekscytowany nową rolą
Iza Miko w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kacper Kuszewski jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oto zwycięzca ósmej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Komentarze