2018-01-22

Wiemy, kto wystąpi w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Znamy listę uczestników show prowadzonego przez Macieja Dowbora i Piotra Gąsowskiego. Wiosną 2018 roku w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” wystąpią: Anna Guzik, Natalia Krakowiak, Filip Lato, Joanna Lazer, Izabella Miko, Andrzej Młynarczyk, Krzysztof Szczepaniak i Jan Traczyk.

Co nas czeka? Spektakularne charakteryzacje, brawurowe występy i emocjonująca muzyczna rywalizacja nowych ośmiu uczestników, którzy co odcinek będą przeistaczać się w polskie i zagraniczne gwiazdy. Kto z nich zawładnie sercami widzów? Jak sceniczne popisy i interpretacje znanych przebojów oceni jury, po raz pierwszy w składzie: Katarzyna Skrzynecka, Małgorzata Walewska, Paweł Królikowski oraz - zwycięzca ósmej edycji - Kacper Kuszewski?

Muzycznych wrażeń i dobrej zabawy nie zabraknie, a triumfatorzy odcinków oraz całej edycji przekażą wygrane czeki na wskazane cele charytatywne. Szlachetna rozrywka - oto idea programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Zapraszamy już wkrótce!

Anna Guzik - aktorka znana z teatru, kina, a przede wszystkim z licznych ról serialowych (m.in. „Pierwsza miłość”). W 2007 roku wygrała „Taniec z gwiazdami”. Występowała w parze z Łukaszem Czarneckim.

Natalia Krakowiak - wokalistka i aktorka Teatru Muzycznego „Roma”, wcześniej przez wiele lat związana ze Studiem Buffo. Laureatka Festiwalu Debiutów w Opolu z 2009 roku za wykonanie piosenki Budki Suflera „Jest taki samotny dom”. Występy w telewizji? To nie będzie dla niej nic nowego.

Filip Lato - uczestnik siódmej edycji „The Voice of Poland” znany ze współpracy z chórem Sound’n’Grace. Widzowie Telewizji POLSAT mogą kojarzyć jego głos z czołówki serialu „W rytmie serca”. To on wykonuje piosenkę „Czy chcesz, czy nie”.

Joanna Lazer - znana też jako „Ruda” z zespołu Red Lips. Piosenkarka, autorka tekstów, a kiedyś modelka. W 2011 roku wzięła z grupą udział w pierwszej edycji „Tylko muzyka. Must be the music” i dotarła aż do półfinału. Wspólnie wylansowali hit „To co nam było”. Wcześniej śpiewała z Aisha i Delfin oraz Energy. Z piosenką „Gdy nie ma Ciebie” brała udział w preselekcji do Eurowizji.

Izabella Miko - aktorka, obecna w zawodzie już od dzieciństwa. Wzięła udział w filmie „Pan Kleks w kosmosie”, występowała w programie „5-10-15” i śpiewała w zespole dziecięcym Fasolki. Jako 14-latka wyjechała do USA, aby zostać tancerką, ale kontuzja przerwała jej karierę. Pozostała tam jednak, żeby spróbować sił w zawodzie aktorki oraz fotomodelki. Mimo sukcesów w Stanach nie zapomina o polskich korzeniach i często wraca do kraju pochodzenia, nie tylko w celach zawodowych. Tym razem zatrzyma się tu na dłużej ze względu na udział w programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

Andrzej Młynarczyk - aktor telewizyjny, filmowy i teatralny. Znany przede wszystkim jako Tomek z „M jak miłość”, chociaż często pojawia się także na planach innych seriali (m.in. „Rodzina zastępcza”, „Kryminalni”, „Pierwsza miłość”). Brał udział w „Tańcu z gwiazdami” oraz w show „Celebrity Splash!”. W programie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” spotka kolegę z planu, Kacpra Kuszewskiego, który po wygraniu poprzedniej edycji został członkiem jury.

Krzysztof Szczepaniak - wszechstronny aktor Teatru Dramatycznego w Warszawie, laureat licznych konkursów piosenki aktorskiej, odtwórca wielu ról dubbingowych. W serialach i filmach grywa niewiele, więc jego twarz dla wielu może dopiero brzmieć znajomo dzięki udziałowi w show Polsatu.

Jan Traczyk - aktor i wokalista związany ze Studiem Buffo, Teatrem Muzycznym „Roma” i Teatrem Muzycznym im. Danuty Baduszkowej w Gdyni. Laureat wielu konkursów wokalnych i kompozytorskich (piosenki), m.in. Festiwalu Piosenki Retro im. Mieczysława Fogga i konkursu na autorską piosenkę „Pierwszy krok” na portalu Łowimy Talenty. Szerszej publiczności dał się poznać dzięki występom w programach „Szansa na Sukces”, „The Voice of Poland” i „Tylko muzyka. Must be the music”.

Zobacz także:
Iza Miko w 9. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Kacper Kuszewski jurorem „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Oto zwycięzca ósmej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Komentarze