2018-01-19

Popek o „Tańcu z Gwiazdami”: Wygram ten program!

0

Raper i zawodnik MMA twierdzi, że dzięki tanecznemu show utrzyma formę. Najbardziej kontrowersyjny uczestnik ósmej edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” zapowiada, że interesuje go zdobycie Kryształowej Kuli.

Informacja o tym, że na parkiecie pojawi się Popek, czyli artysta i sportowiec znany także jako Paweł Rak lub Paweł Mikołajuw, wywołała lawinę komentarzy. Wielu nie dowierzało, że uczestnik gal KSW zdecydował się na wzięcie udziału w tanecznej rywalizacji. Wątpliwości rozwiewa sam twórca Gangu Albanii, który w serwisie społecznościowym utrzymuje, że w „Dancing with the Stars” będzie rywalizował o najwyższe cele.

- Już ogłosili, więc mogę powiedzieć: biorę udział w „Tańcu z Gwiazdami”. Będzie cza cza cza! Wygram ten program - przyznał wokalista. Co skłoniło popularnego twórcę do sprawdzenia swoich sił na parkiecie? - Robię to z dwóch powodów: żeby polecieć w kosmos i wygrać ten program oraz utrzymać dobrą formę do następnej walki, bo z tego co widziałem będę tańczył sześć godzin dziennie. Wygram ten program śpiewająco, pozdrawiam was wszystkich - oznajmił Popek, który spędza urlop na Jamajce. O tym jak poradzi sobie w foxtrocie czy walcu przekonamy się wkrótce. Pewne próbki jego tanecznych zdolności można oglądać w teledyskach, m.in. „Dirty Diana”.

Michał Pogodowski, Fot. KSW

Zobacz także:
„Taniec z Gwiazdami” bez Beaty Tyszkiewicz. Kto ją zastąpi?
Krzysztof Gojdź: Będę tańczył dla potrzebujących
Popek uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami”! A jego partnerką...
Rafał Maserak ma poważne problemy z kręgosłupem
Siostry Godlewskie: Chcemy do „Tańca z Gwiazdami”!

Komentarze