2018-01-17

Popek uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami”! A jego partnerką...

0

Popularny raper i zawodnik MMA sprawdzi się na parkiecie. Artysta, znany także jako Paweł Rak lub Paweł Mikołajuw, ostatnio uczestnik gal KSW zdecydował się podjąć kolejne wyzwanie i przyjął zaproszenie do „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”.

Muzyk i twórca odbierany jest jako kontrowersyjna postać, przede wszystkim z powodu wyglądu - tatuaże na oczach, blizny na twarzy, ale także bezkompromisowych treści, które prezentował na solowych albumach, jak i w hip-hopowej grupie Firma, a potem w Gangu Albanii. Z sukcesami - płyty osiągały status złotych, platynowych, a „Królowie życia” status diamentowej.

W 2008 roku stoczył swoje trzy pierwsze pojedynki w mieszanych sztukach walki. Wszystkie w Wielkiej Brytanii, gdzie przebywał ścigany listem gończym. Po uchyleniu nakazu aresztowania i powrocie do Polski w 2016 roku zdecydował się wystartować w zawodach KSW. Najpierw przegrał z Mariuszem Pudzianowskim, potem pokonał Roberta Burneikę, a w grudniu 2017 roku zanotował porażkę z Tomaszem Oświecińskim.

Media natychmiast rozpoczęły domysły, kto będzie jego partnerką w programie. Wśród nazwisk najczęściej pojawia się Agnieszka Kaczorowska. Oficjalną informację podamy wkrótce.

Jak Popek poradzi sobie w tanecznym show?

Zobacz także:
Popek o „Tańcu z Gwiazdami”: Wygram ten program!
„Taniec z Gwiazdami” bez Beaty Tyszkiewicz. Kto ją zastąpi?
Krzysztof Gojdź: Będę tańczył dla potrzebujących
Rafał Maserak ma poważne problemy z kręgosłupem
Siostry Godlewskie: Chcemy do „Tańca z Gwiazdami”!
Co wydarzy się w ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami”?
„Taniec z Gwiazdami” wiosną wraca do Polsatu
Oto zwycięzcy 20. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Kto triumfował w historii „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze