2018-01-15

Kto wystąpi wiosną 2018 roku w „Tańcu z Gwiazdami”?

0

W mediach huczy od plotek i domysłów, które gwiazdy pojawią się na parkiecie. Fani programu zastanawiają się, kto tym razem będzie walczył o Kryształową Kulę i czym zaskoczy widzów Polsatu wiosenna 8. edycja tanecznego show.

„Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” to jeden z ulubionych programów widzów Telewizji POLSAT. Każda kolejna edycja cieszy się ogromną popularnością, a poczynania gwiazd i tancerzy z zapartym tchem śledzi cała Polska. Nic dziwnego, że fani zastanawiają się, kto wystąpi w kolejnej serii i czy zmieni się skład jury. Domysły zdają się nie mieć końca.

Najpierw dwutygodnik „Party” opublikował listę gwiazd, które mają pojawić się na parkiecie, a potem w mediach znalazły się kolejne doniesienia. Fora internetowe zalała lawina komentarzy i dywagacji na temat postaci przymierzanych do programu. Czy ostateczny skład uczestników wygląda tak? Krzysztof Gojdź (lekarz znany jako „chirurg gwiazd”), Beata Tadla i Jarosław Kret (para dziennikarzy), Renata Kaczoruk (modelka i narzeczona Kuby Wojewódzkiego), Martyna Kupczyk (projektantka wnętrz z programu „Nasz nowy dom”), Wiktoria Gąsiewska (aktorka znana m.in. z serialu „Rodzinka.pl”), Angelika „LittleMooonster96” Mucha (popularna youtuberka), Antek Smykiewicz (wokalista i tekściarz), Kasia Dziurska (trenerka personalna) oraz Popek (raper i zawodnik MMA).

 

Zobacz także:
Co wydarzy się w ósmej edycji „Tańca z Gwiazdami”?
„Taniec z Gwiazdami” wiosną wraca do Polsatu
Oto zwycięzcy 20. edycji „Tańca z Gwiazdami”
Kto triumfował w historii „Tańca z Gwiazdami”?

Komentarze