2018-01-08

Agnieszka Kaczorowska - szczupła i coraz odważniejsza

0

Gwiazda telewizji i parkietu chętnie chwali się wyjątkowo smukłą sylwetką. Aktorce, mimo utraty kilogramów, udało się zachować kobiecą figurę, którą dumnie prezentuje w mediach społecznościowych.

Tancerka i prezenterka należy do najpopularniejszych gwiazd młodego pokolenia. Cieszy się ogromnym zainteresowaniem mediów, które śledzą jej każde publiczne wystąpienie. Nic dziwnego, że i tym razem uwadze prasy plotkarskiej nie uszła zmiana w wyglądzie aktorki. Mimo że Agnieszka Kaczorowska nigdy nie zaliczała się do kobiet rozmiaru plus size, to zmiana jest widoczna gołym okiem. Gwiazda ma świadomość swoich atutów i - ku uciesze fanów - podkreśla je zmysłowymi kreacjami.

Podczas Gali Mistrzów Sportu zaprezentowała się w złoto-limonkowej sukni z głębokim dekoltem, który zawstydziłby niejednego mężczyznę. Jako uzupełnienie kreacji wybrała drapieżną fioletową szminkę, która podkreśliła charakter jej stylizacji. Fani byli zachwyceni: „Aga wyglądasz obłędnie, zmiana na plus”, „To twoja najlepsza stylizacja ever. Wyglądasz cudownie” - pisali w komentarzach pod fotografią. Jedno jest pewne - na taką kreację mogła sobie pozwolić tylko pewna siebie, szczupła kobieta.

W mediach społecznościowych na profilu gwiazdy można znaleźć również kreacje z Sylwestrowej Mocy Przebojów Polsatu, podczas której aktorka przebierała się kilka razy. Na scenie pojawiła się m.in. w długiej czarnej sukni ze zmysłowym półprzezroczystym szyfonem na udach. Dopasowana kreacja uwydatniła atuty filigranowej sylwetki i podkreśliła szczupłe ramiona. Ta stylizacja również spotkała się z aprobatą jej fanów. „Elegancja, która jednocześnie zasłania i odsłania właśnie tyle ile trzeba”, „Pięknie pani wygląda” - zachwycali się w komentarzach.

Figurę Agnieszki Kaczorowskiej można było podziwiać także w brokatowej złotej sukni z imponującym dekoltem. Dzięki dużemu rozcięciu u dołu kreacji, aktorka uwodzicielsko, ale nienachalnie odsłoniła nogi, a dopasowana w pasie stylizacja zaznaczyła wąską talię. „Wyglądasz obłędnie”, „Cudnie”, „Pięknie i z klasą” - przyklaskiwali jej fani.

Ostatnie stylizacje gwiazdy robią wrażenie. A jak Wam podobają się nowe kreacje i nowa figura aktorki?

Mona Mon

Zobacz także:
Agnieszka Kaczorowska pisze blog
Agnieszka Kaczorowska otwiera własną szkołę tańca

Komentarze
© Polsat 2018