2017-12-22

Święta z mamą i synową, czyli rodzinne oblicze gwiazdy

0

Marcin Miller, lider zespołu Boys, o swoich Świętach Bożego Narodzenia. Z kim i gdzie je spędza? Gdzie najszybciej usłyszymy jego hity już po Świętach?

Autor takich hitów jak „Wolność”, „Jesteś Szalona”, „Bawmy się” czy „Łobuz” ceni sobie nie tylko koncerty i imprezy muzyczne, lecz także wartości rodzinne. - Święta od jakiegoś czasu spędzam tylko i wyłącznie z rodziną - twierdzi Marcin Miller. - Tradycyjnie wszyscy, czyli już pięć osób, bo starszy syn we wrześniu poślubił swoją wybrankę, jedziemy do mamy do Grajewa. Tam spędzamy ten czas i nie chciałbym inaczej. W końcu nie samymi imprezami i koncertami człowiek żyje. Czasami trzeba przystopować, wyciszyć się i podładować akumulatory - uważa muzyk.

Zapewnia też, że w nowym roku będzie wiele okazji, by zobaczyć zespół Boys na scenie i bawić się razem z nim w rytm muzyki tanecznej. - Rok 2018 będzie jednym z najbardziej pracowitych w naszej karierze - mówi.

A na dobry początek i podsumowanie minionego roku Marcin Millera i zespół Boys wystąpią razem z innymi gwiazdami podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” w Telewizji POLSAT. Do zobaczenia w Katowicach lub przed telewizorami!

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2017” w niedzielę 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Gaja Staroń i tradycyjne Święta w piżamie
Natalia Szroeder: To frajda sprawiać bliskim radość
Marcin Miller: Polsat nie poddaje się stereotypom
Paweł Sołoducha: W Święta wybieram tradycję
Ania Wyszkoni: Mamy sushi, ale ważniejszy jest opłatek
Frele, czyli zabawa i świętowanie po śląsku
Ewa Farna: Fajnie tak po prostu ze sobą być
Martyna Kupczyk: Gesty mówią wszystko
Jakie filmy w grudniu w Polsacie? Sprawdź, co będzie

Komentarze