2017-12-22

Natalia Szroeder: To frajda sprawiać bliskim radość

0

O kolędowaniu do białego rana i szczególnym znaczeniu Nowego Roku. Wschodząca gwiazda polskiej piosenki opowiada POLSAT.PL o bożonarodzeniowych tradycjach, kupowaniu prezentów i „Sylwestrowej Mocy Przebojów 2017” z Telewizją POLSAT, w której weźmie udział.

Mimo młodego wieku Natalia Szroeder szturmem podbiła polski rynek muzyczny. Jej single „Zamienię Cię” czy „Powietrze” mają miliony wyświetleń w internecie. Podczas jubileuszowej dwudziestej edycji programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” okazało się, że wokalistka ma także talent taneczny, który pozwolił jej zdobyć Kryształową Kulę.

W Święta Bożego Narodzenia artystka stara się odciąć od pracy i spędzić ten czas z najbliższymi. - Jestem bardzo związana z moją rodziną, więc nie wyobrażam sobie Świąt bez nich. Kolędujemy razem do białego rana. To moja ulubiona świąteczna tradycja. Uwielbiam też kupować prezenty. To ogromna frajda sprawiać bliskim radość - mówi w rozmowie z POLSAT.PL.

Gwiazda powiedziała również, że sama nie ma wymarzonego prezentu. - Szczerze mówiąc w tym roku jeszcze o tym nie myślałam. Jestem tak pochłonięta kupowaniem podarunków, że zupełnie nie w głowie mi to, co sama chciałabym dostać. Tym bardziej, że moi bliscy bez żadnych wskazówek trafiają idealnie. W tym momencie wpadł mi do głowy cieplutki kocyk na zimowe wieczory - wyznała Natalia Szroeder.

Artystka wystąpi w tym roku podczas „Sylwestrowej Mocy Przebojów” z Telewizją POLSAT i, jak sama przyznaje, Nowy Rok ma dla niej szczególne znaczenie. - To dla mnie moment na podsumowanie wydarzeń ostatnich miesięcy, czas stawiania sobie kolejnych wyzwań, celów. Bardzo ważny, refleksyjny dzień. Kocham swoją pracę, więc śpiewanie dla ludzi w Sylwestra, to też pewnego rodzaju zabawa - mówi. Piosenkarka przyznaje, że Nowy Rok to także czas postanowień. - Lubię robić postanowienia noworoczne, choć często bywa, że mam słomiany zapał - zdradziła.

Joanna Grochal

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2017” w niedzielę 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Gaja Staroń i tradycyjne Święta w piżamie
Natalia Szroeder: To frajda sprawiać bliskim radość
Marcin Miller: Polsat nie poddaje się stereotypom
Paweł Sołoducha: W Święta wybieram tradycję
Ania Wyszkoni: Mamy sushi, ale ważniejszy jest opłatek
Frele, czyli zabawa i świętowanie po śląsku
Ewa Farna: Fajnie tak po prostu ze sobą być
Martyna Kupczyk: Gesty mówią wszystko
Jakie filmy w grudniu w Polsacie? Sprawdź, co będzie

Komentarze