2017-12-18

Ewa Farna: Fajnie tak po prostu ze sobą być

0

Boże Narodzenie i Sylwester gwiazdy polskiej sceny muzycznej. Wokalistka opowiada, jak spędza ten czas, która świąteczna tradycja jest jej najbliższa i czy Nowy Rok to dla niej szczególny moment. Wspomina także o prezentach, które jednak nie są dla niej najważniejsze.

Ewa Farna zawsze była rozchwytywana przez media, a od ślubu z kolegą z zespołu, Marcinem Chobotem, zainteresowanie wokalistką sięgało zenitu. Zbliża się jednak czas, którego artystka wyczekiwała z utęsknieniem, bo wreszcie będzie mogła oderwać się od show-biznesowego zgiełku i przez chwilę odetchnąć. - Święta to dla mnie najważniejszy okres w roku. Spędzam je zawsze tradycyjnie z rodzinką. Tak naprawdę w naszym zawodzie nie często pojawiamy się w domu, więc nie być na walizkach w Boże Narodzenie to wielka radocha. Lubię łamanie się opłatkiem i wspólne siedzenie przy stole. Nikt nie może odejść od stołu podczas wieczerzy, a w dzisiejszych wirtualnych czasach fajnie tak po prostu być ze sobą bez telefonów - mówi Ewa Farna w rozmowie z POLSAT.PL.

Piosenkarka zgodnie z tradycją obdarowuje się z rodziną prezentami. Sama nie liczy na żadną gwiazdkę z nieba. - Nie mam jakiegoś wymarzonego prezentu ani materialnych życzeń. Najbardziej przydają mi się praktyczne rzeczy, które ułatwiają codzienność albo te, które ktoś na przykład własnoręcznie zrobił. Coś, czegoś nie można kupić - przyznaje wokalistka.

Tuż po świętach Ewę Farną czeka pracowity czas - będzie gwiazdą Sylwestrowej Mocy Przebojów. Ze względu na zobowiązania zawodowe gwiazda nie może pozwolić sobie na świętowanie tego dnia. - Sylwester to dla mnie tylko wymówka, by móc wypić (śmiech). Wolę spontaniczne imprezy. Tylko raz świętowałam Nowy Rok z przyjaciółmi, bo od 12 roku życia zawsze w Sylwestra śpiewam, więc znam go głównie ze sceny. Ale to mi odpowiada i na razie się nie martwię, bo mogę pośpiewać i może nawet komuś sprawić tym radość. No i być z zespołem, więc z moimi bliskimi kumplami - twierdzi.

Wokalistka nie obiecuje też sobie niczego z po rozpoczynającym się roku. - Nie robię żadnych postanowień noworocznych, bo mam słabą wolę i później tylko się wkurzam, że ich nie dotrzymałam - powiedziała. Podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów dotrzyma jednak towarzystwa wszystkim, którzy będą te postanowienia podejmować, świętując z Polsatem.

Joanna Grochal

„Sylwestrowa Moc Przebojów 2017” w niedzielę 31 grudnia od godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Gaja Staroń i tradycyjne Święta w piżamie
Natalia Szroeder: To frajda sprawiać bliskim radość
Marcin Miller: Polsat nie poddaje się stereotypom
Paweł Sołoducha: W Święta wybieram tradycję
Ania Wyszkoni: Mamy sushi, ale ważniejszy jest opłatek
Frele, czyli zabawa i świętowanie po śląsku
Ewa Farna: Fajnie tak po prostu ze sobą być
Martyna Kupczyk: Gesty mówią wszystko
Jakie filmy w grudniu w Polsacie? Sprawdź, co będzie

Komentarze