2017-11-30

Najpiękniejsze Polki walczą o zdrowie chorej dziewczynki

0

Finalistki Miss Polski 2017 zaangażowały się w pomoc chorej Zosi. Uczestniczki konkursów piękności znane są z tego, że bardzo często biorą udział w różnych akcjach na rzecz pomocy potrzebującym. Nie inaczej jest z tegorocznymi kandydatkami do korony.

Przed rozpoczęciem zgrupowania każda z finalistek angażowała się indywidualnie w tę akcję, a potem wszystkie postanowiły połączyć siły i wspólnie wesprzeć małą Zosię. Dziewczynka urodziła się jako drugi bliźniak, z wadą, która zdarza się raz na ćwierć miliona urodzeń. Nie ma kości strzałkowych w obydwu nóżkach, a jej stópki są zdeformowane. Szansą dla Zosi jest operacja. Bez niej dziewczynka nigdy nie będzie mogła normalnie chodzić. Koszty operacji są ogromne, dlatego każda pomoc ma wielkie znaczenie.

Zosia jest córeczką jednej z finalistek minionych edycji Miss Polski i chyba dlatego jej los stał się kandydatkom tak bardzo ważny i bliski. Dziewczyny są przekonane, że o Zosi dowie się jak najszersza rzesza odbiorców i uda się zebrać pieniądze niezbędne do przeprowadzenia operacji.

Najpiękniejsze Polki z ogromnym entuzjazmem włączyły się do akcji #StawiamyZosieNaNogi!

Jak widać finalistki Miss Polski 2017 są piękne, ale mają jeszcze piękniejsze serca! A która z nich zrobi największe wrażenie na jurorach i sięgnie po koronę?

Trzydniowy „Festiwal Piękna 2017”, a w nim międzynarodowe konkursy Miss Supranational 2017 i Mister Supranational 2017 oraz Miss Polski 2017 od 1 do 3 grudnia. Transmisje w piątek i sobotę o godz. 20:05 oraz w niedzielę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Uczestnicy Mister Supranational 2017 pokazali nagie torsy
Finalistki Miss Polski 2017 na zgrupowaniu. Mamy fotki!
Kasia Moś muzycznym gościem na „Festiwalu Piękna 2017”
Finaliści Mister Supranational 2017 i... James Bond
„Festiwal Piękna 2017”: Znamy pierwszych jurorów
Oto finalistki Miss Polski 2017. Która najładniejsza?
Zobacz gorące fotki finalistek Miss Supranational 2017
„Festiwal Piękna 2017” na żywo w Telewizji POLSAT!

Komentarze
© Polsat 2020