2017-11-27

Krzysztof Wieszczek szuka ekstremalnych wyzwań

0

Aktor znany z seriali „Pierwsza miłość” i „Przyjaciółki” propaguje zdrowy tryb życia. Krzysztof Wieszczek chce utrzymać dobrą kondycję i regularnie trenuje, a do tego mocno akcentuje, że aktywność i dbanie o siebie nie są u niego wynikiem chwilowej mody.

- Sport zawsze był mi bliski. Jako dziecko trenowałem piłkę ręczną, teraz amatorsko bawię się triathlonem - zdradził aktor. - Sport to podstawa dbania o zdrowie - podkreślił serialowy Robert vel Olek w rozmowie z agencją Newseria.

Artysta przyznaje, że regularnie podnosi sobie poprzeczkę. - Mam dwa sezony triathlonowe za sobą, ale zaczynałem w marcu i kończyłem we wrześniu. Teraz zacząłem ćwiczyć już w październiku i chcę zobaczyć, czy uda mi się do września czy końca sierpnia przyszłego roku trenować i startować w zawodach - wskazał.

Jaki ma plan? - Ciekaw jestem, czy dam radę i jak się to przełoży na wyniki, na przykład w Gdyni podczas zmagań triathlonowych z serii 70.3 Ironman - powiedział Krzysztof Wieszczek, który doskonale zdaje sobie sprawę z wysokiego stopnia wyzwania, ale determinuje go walka ze swoimi słabościami, a przede wszystkim wielka satysfakcja, jaka pojawia się po ukończeniu tak wymagających zawodów.

Krzysztof Wieszczek jest propagatorem zdrowego stylu życia, na który składa się nie tylko sport, lecz także właściwe odżywianie i regularne badania profilaktyczne. - Warto jeść z głową. Nie jadam chipsów, fast-foodów najgorszego sortu, batoników sklepowych. Co roku się badam i stąd wiem, że na przykład nie mam cukrzycy - podsumowuje aktor.

Zobacz także:
Co jest najważniejsze dla Krzysztofa Wieszczka?

Komentarze
© Polsat 2018