2017-11-21

Zobacz gorące fotki finalistek Miss Supranational 2017

0

Jak przygotowują się do finałowej gali, która odbędzie się 1 grudnia? Niemal 80 kandydatek z całego świata będzie walczyć o tytuł najpiękniejszej kobiety w wyborach Miss Supranational 2017. Do końca listopada dziewczyny przebywają na zgrupowaniu przed głównym show.

Finalistki chcą zaprezentować się jak najlepiej, więc wykorzystują każdą chwilę, aby doskonalić się przed decydującym występem. Pod czujnym okiem reżysera Szymona Łosiewicza - w parku wodnym AquaCity Poprad - nagrywają materiały filmowe, a w hotelu Horizont Resort w Starej Leśnej odbywają się próby choreograficzne pod okiem Anny Bubnowskiej.    Po zakończeniu zgrupowania kandydatki na Miss Supranational 2017 przeniosą się do Krynicy Zdroju, gdzie odbędzie się finał konkursu. Komu przekaże koronę obecnie panująca Shrinidhi Shetty - pochodząca z Indii Miss Supranational 2016? Czy będzie to piękna reprezentantka Polski Paulina Maziarz - Miss Polski 2016?

Trzydniowy „Festiwal Piękna 2017”, a w nim międzynarodowy konkurs Miss Supranational, Mister Supranational i Miss Polski 2017, to produkcyjne wydarzenie na skalę światową - scena o powierzchni 500 metrów kwadratowych, setki reflektorów i dziesiątki kamer, wielotysięczna publiczność w Hali MOSiR w Krynicy Zdrój i miliony widzów przed telewizorami. A wszystko na żywo od 1 do 3 grudnia na antenie Telewizji POLSAT!

Wielkie telewizyjne show organizowane jest przez Nową Scenę, Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego i Miasto Krynica Zdrój. Producentem „Festiwalu Piękna 2017” jest Telewizja POLSAT.

Zobacz także:
Oto finalistki Miss Polski 2017. Która najładniejsza?
„Festiwal Piękna 2017” na żywo w Telewizji POLSAT!

Komentarze
© Polsat 2018