2017-11-20

„My3” inspiruje do zabawy, nauki i zachwyca dzieci

0

Młodzi widzowie chętnie dzielą się opiniami o nowym programie Polsatu. „My3” przypadł im do gustu. Po premierze kilku z ponad dwudziestu nagranych odcinków czuć w mediach społecznościowych niecierpliwe wyczekiwanie na kolejne części. Emisja w soboty i niedziele o godz. 7:45. Zapraszamy!

Jeszcze zanim wyemitowano pierwszy odcinek nie cichły komentarze spragnionych rozrywki dzieci i młodzieży. Prawdziwy szał rozpętał się jednak dopiero wtedy, kiedy program ujrzał światło dzienne. „Odcinek był super! Cały czas bym was oglądała!”, „Ale szok! Jesteście takie fajne!”, „Suuper” - pisano.

Entuzjastycznym opiniom nie było końca. „Ooo ja dziś ten odcinek oglądałam. Jak skończę wam lajkować wszystkie zdjęcia, to z pewnością idę robić wasze tęczowe ciastka. Jesteście super! Oby tak dalej - jestem wasza najlepszą fanką. Kocham Was. Buziaki. PS. Nawet mój brat was lubi, a moja koleżanka ma taką samą bluzkę jak wy” - cieszyli się młodzi widzowie. Część z nich pisała, że z chęcią wystąpiłaby obok Julki, Natki i Gefi. „Co zrobić aby wystąpić w odcinku?” - zastanawiali się.

„My3” to program dla najmłodszych widzów, który pokazuje im, że nauka, odkrywanie i rozwijanie pasji mogą być ciekawym zajęciem, a nie ciężką pracą. Goście programu - idole młodzieży, m.in. Dawid Kwiatkowski, Cleo, Leon Myszkowski, Julia Wróblewska i Agnieszka Kaczorowska - opowiadają w kolejnych odcinkach o swoich pasjach i marzeniach. Prowadzącymi i głównymi bohaterkami są Natka, Julka i „Gefi” - wokalistki zespołu muzycznego My3.

„My3” w każdą sobotę i niedzielę o godz. 7:45 w Telewizji POLSAT.

My3

Zobacz także:
Dawid Kwiatkowski gościem pierwszego odcinka „My3”
Poznaj bliżej trzy kolorowe dziewczyny z „My3"
„My3” - nowy program dla dzieci i młodzieży w Polsacie

Komentarze
© Polsat 2020