2017-11-16

Rekordowa oglądalność teleturnieju „Joker” 15 listopada

0

Odcinek przyciągnął przed telewizory średnio 220 tysięcy widzów. Tak rekordowe wyniki przełożyły się na 1,4% udziałów w grupie wszystkich badanych oraz 1,2% w grupie 16-49.

Bardzo dobre wyniki oglądalności uzyskały również dwa poprzednie odcinki „Jokera” emitowane 13 i 14 listopada o godz. 20:00, które obejrzało średnio odpowiednio 140 tysięcy i 150 tysięcy widzów.

„Joker” to teleturniej, w którym droga do głównej wygranej jest bardzo prosta. Wystarczy odpowiedzieć na wszystkie 10 pytań z wiedzy ogólnej. Do każdego z nich, uczestnik uzyskuje 4 warianty odpowiedzi. Dodatkowo, osoba biorąca udział w programie otrzymuje wsparcie w postaci siedmiu tytułowych „Jokerów”, które służą do eliminacji niepoprawnych wariantów odpowiedzi. Uczestnik posiada także „Jokera specjalnego” w postaci osoby towarzyszącej, z którą uczestnik przybył do studia.

Nagroda główna to 50 tysięcy złotych! Premierowe odcinki „Jokera” można oglądać na kanale Super Polsat od poniedziałku do czwartku o godz. 20:00. Program prowadzi Krzysztof Ibisz.

Super Polsat to kanał dostępny w ramach naziemnej telewizji cyfrowej, a także na platformach satelitarnych i w sieciach kablowych. Jako pierwszy w Polsce jest w zdecydowanej większości dostosowany do obioru przez osoby z dysfunkcjami narządu wzroku i słuchu.

Zobacz także:
Bardzo dobry start teleturnieju „Joker” na antenie Super Polsat
Teleturniej „Joker” na antenie Super Polsat od 6 listopada
„SuperLudzie” - wyjątkowa seria o niepełnosprawnych
Maciej Dowbor: „SuperLudzie” robią niesamowite rzeczy

Komentarze
© Polsat 2018