2017-11-16

„Przyjaciółki” - odcinek 121: W walce o dobro rodziny

0

Zuza rezygnuje z pracy, Anka walczy o przyszłość córki, Patrycja otwiera własny biznes, a Inga ma problem z koleżanką męża. Co jeszcze wydarzyło się w kolejnym odcinku serialu? Jak potoczą się losy dziewczyn?

Inga miała chwilę słabości i zdradziła Roberta z fotografem Jackiem. Szybko jednak uświadomiła sobie, że nie może tego dłużej ciągnąć. Dręczą ją wyrzuty sumienia. Robert zorientował się, że przystojny artysta wpadł jej oko. Rozumie jednak, że takie zauroczenie może się zdarzyć. Jemu też spodobała się Ewa, znajoma z planu zabaw, gdzie często bywa Marysią. - Każdemu w życiu zdarzają się okazje, jednak tu do niczego nie doszło - mówi asekuracyjnie Robert. - Miałem pokusę, ale ją pokonałem; siłą charakteru - dodaje. Tymczasem nowa koleżanka wydaje się bardzo zainteresowana mężem Ingi.

Anka z Pawłem martwią się o córkę, Julkę, która została zdradzona przez męża i przyrodnią siostrę. Dziewczyna nie rozmawia teraz z najbliższymi i przestała się kontrolować. W dodatku zachowuje się ryzykownie na imprezach. - To wszystko twoja wina, chciałeś zmienić życie to zmieniłeś. Córce małżeństwo się rozwala - stwierdza z wyrzutem Anka. Jej mąż postanawia naprawić błędy i przywrócić rodzinie dawny blask. Małżeństwo wybiera się do nocnego klubu, aby wyciągnąć stamtąd Julkę. Sytuacja komplikuje się dodatkowo, kiedy ochrona lokalu bierze Pawła za geja.

Marek chce zmusić Zuzę, aby zrobiła badania genetyczne. Świadkiem kłótni jest Jasiek. Za namową narzeczonego kobieta postanawia wziąć zwolnienie i odpocząć od pracy. Zuza wydaje się rozumieć, że w ciąży najważniejszy jest spokój.

Patrycja po burzliwej kłótni z Wiktorem Jeleńskim przeprowadza się z synem do byłej teściowej. Za namową przyjaciółek postanawia otworzyć w mieszkaniu własny salon fryzjerski. - Tu jest dom twój i Mikołaja. Nic cię nie złamie i wszystko przetrwasz - pociesza synową starsza pani.

Oglądaj w IPLA.TV: „Przyjaciółki” - odcinek 121

„Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
„Przyjaciółki” - odcinek 120: Splot niezręcznych sytuacji
„Przyjaciółki” - odcinek 119: Nieoczekiwane pożegnanie z Zosią
„Przyjaciółki” - odcinek 118: Ślub Patrycji z Wiktorem?
„Przyjaciółki” - odcinek 117: Ciąża goni ciążę
„Przyjaciółki” - odcinek 116: Kim naprawdę jest Wiktor?
„Przyjaciółki” - odcinek 115: Prawda wychodzi na jaw
„Przyjaciółki” - odcinek 114: Zmiana planów
„Przyjaciółki” - odcinek 113: Zdradziecki pocałunek

Komentarze