2017-11-15

Oto pierwsza polska Supermodelka Plus Size

0

Joanna Cesarz zaczyna karierę w modelingu dzięki Telewizji POLSAT. W nagrodę czeka na nią udział w zagranicznym pokazie Ewy Minge (w Paryżu lub Mediolanie), sesja okładkowa w magazynie „Claudia” oraz 50 tysięcy złotych. W finale nie zabrakło też specjalnych nagród niespodzianek!

Koniec dyktatury rozmiaru 36! - od tych słów rozpoczęła się polska rewolucja w świecie mody i urody, czyli program „#Supermodelka Plus Size”. Tej historycznej jesieni 15 dziewczyn w rozmiarze 42 lub większym łamało stereotypy na temat kanonów piękna. A właściwie łamało je w Polsce, bo - jak dowiedli twórcy programu - za granicą modeling plus size to już norma, a nie wyjątek. Świadczą o tym kariery takich gwiazd jak Ashley Graham, Iskra Lawrence czy Robyn Lawley.

Wszystkie piękności plus size zaprezentowały się na początek w kolekcji marki Mario Menezi. A ich wyjściu na wybieg akompaniował słynny DJ C-BooL.

Ten wieczór należał jednak to trzech głównych gwiazd: Katarzyny Bochenkiewicz, Joanny Cesarz oraz Zuzanny Zakrzewskiej. Po przypomnieniu ich drogi do finału każda z dziewczyn powiedziała, dlaczego to właśnie ona zasługuje na tytuł pierwszej polskiej Supermodelki Plus Size.

Firma Panach zdradziła też pierwszą niespodziankę finału - w międzynarodowej promocji bielizny tej marki weźmie udział Joanna Cesarz. To niepowtarzalna okazja, by zostać zauważoną i mocnym akcentem rozpocząć karierę w modelingu plus size.

Pierwszym prawdziwym wyzwaniem ścisłego finału był pokaz kolekcji Violi Piekut, a właściwie ekspresowy pokaz, bo jak powiedziała projektantka - Normalnie występuje 15 modelek, jest znacznie więcej czasu na przebranie!

Ewa Minge stwierdziła zaś, że przy tak niewielkiej ilości czasu i tylko trzech modelkach - To był cud, że to się udało! Gratulacje.

Na widowni nie zabrakło oczywiście najbliższych, którzy wspierali dziewczyny zarówno podczas ścisłego finału, jak i podczas wszystkich wcześniejszych odcinków.

Zobaczyliśmy też materiały z sesji zdjęciowej dla magazynu „Claudia”, a przede wszystkim efekty tej sesji. Jurorzy byli zachwyceni, choć nie mogli się dogadać, która z nich wypadła najlepiej. Dało się wyczuć, że finalna decyzja nie może być jednogłośna.

Prowadzący Maciej Dowbor zaczął odczytywanie werdyktu jurorów i widzów od końca - trzecie miejsce zajęła Kasia Bochenkiewicz.

Po ogłoszeniu pierwszych wyników nadszedł czas na finałowy pokaz inspirowany filmem „Wielki Gatsby”. Wszystkie kandydatki na Supermodelki Plus Size wystąpiły w towarzystwie tancerzy z programu „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i przy akompaniamencie muzyki, którą serwował rzecz jasna DJ C-BooL.

Ostatni pokaz i... czas na ostateczny werdykt! Emocje sięgały zenitu. Pierwszą polską Supermodelką Plus Size została Joanna Cesarz!

Zobacz także:
Joanna Cesarz specjalnie dla POLSAT.PL
Zuzanna Zakrzewska: Zaczęłam nosić obcasy
Kasia Bochenkiewicz: Jestem dumna, dałam radę
„#Supermodelka Plus Size”: Sztuka niejedno ma imię
„#Supermodelka Plus Size”: Pin-up girls czułe na los zwierząt
„#Supermodelka Plus Size”: Piękno nagości
„#Supermodelka Plus Size”: Sportowe emocje
„#Supermodelka Plus Size”: Pożar! Szał gorących ciał
„#Supermodelka Plus Size”: Życie jak z bajki?
Metamorfozy finalistek „#Supermodelka Plus Size”

Komentarze