2017-11-15

„Daleko od noszy - Reanimacja” - odcinek 10: Tropikalny upał

0

W całym kraju panują ogromne upały. A w szpitalu zacięła się klimatyzacja i panuje niemal polarna aura. Mróz nie przeszkadza jednak pacjentom i obsłudze placówki podgrzewać atmosfery w inny sposób. Jeszcze będzie gorąco!

- Mamy w szpitalu temperaturę minus siedem - zauważyła siostra Basen. Doktor Kidler sugerował otworzyć okna, ale okazało się, że są zespolone i nie można ich ruszać. Zamarzły także „głodomaty” i pracownicy nie mają co jeść.

Tymczasem siostra Rita usiłowała dowiedzieć się, jakim cudem jej były narzeczony, Kuba, trafił do jej szpitala... - Rozchorowałem się i mnie tu położyli - twierdzi młodzian. Kobieta nie wiedziała, że kierownictwo placówki chciało z Kuby zrobić „pacjenta roku”, aby zaprezentować go podczas wizyty ministra. Rita nie dawała wiary deklaracjom swojego ex. Dodatkowo zarzucała mu niewierność. - Będziesz dwa tygodnie pod moją obserwacją. Jedno spojrzenie w stronę moich koleżanek i definitywnie finito - zarzekała się siostra Rita.

Aby sprawdzić, czy mężczyzna jest jej wierny, pielęgniarka zakłada się z siostrą Magdą, która pierwsza poderwie Kubę. Blond włosa piękność z dużą przyjemnością podjęła się wyzwania. A siostra Basia także miała zamiar flirtować z przystojnym pacjentem.

Oglądaj w IPLA.TV: „Daleko od noszy - Reanimacja” - odcinek 10

Zobacz także:
„Daleko od noszy - Reanimacja” - odcinek 9: Pacjent Roku
Magdalena Mazur: Podziwiam pielęgniarki
Siostra Basen i szpitalny Monty Python
Co się zmieni po reanimacji „Daleko od noszy”?
Hanna Śleszyńska: Myślimy o Ani Przybylskiej
Jak siostra Rita wpłynie na zdrowie pacjentów?

Komentarze