2017-11-09

„Wyspa przetrwania”: 3, 2, 1... start. Finał!

0

Kto został pierwszym polskim zwycięzcą przygodowego reality show? Na finiszu w walce o 150 tysięcy złotych i prestiż rywalizowało czworo uczestników: Daniel, Kasia, Maciej „Maczo” oraz Paweł. Widzowie z pewnością mieli swoich faworytów wśród finalistów.

- Zrobię wszystko, żeby wygrać ten program - Daniel, bankowiec z Krakowa, mówił wprost, jaki był jego cel. Przeciwników miał jednak bardzo silnych, zarówno fizycznie jak i psychicznie.

Maciej „Maczo” wokalista disco polo z Wołomina, jak dotąd miał w programie dużo szczęścia skutecznie omijając konflikty i wygrywając konkurencje. W takim momencie nie mógł odpuścić.

Paweł, trener personalny z Krakowa, na początku był liderem żółtego plemienia „Mataka”. To jemu drużyna zawdzięczała wiele wygranych. Od początku był w silnym sojuszu m.in. z Danielem i Kasią, jedyną kobietą, która również zakwalifikowała się do finału.

Kasia z Mieleszyna to obieżyświat i niespokojna dusza. W Australii pracowała jako instruktor kitesurfingu, a w Nowej Zelandii uczy jazdy na śniegu na desce. Uwielbia podróżować i to właśnie ta pasja zaprowadziła ją do programu. Świetnie radzi sobie niemal w każdych okolicznościach, jest cierpliwa i wytrzymała, co pokazała już w wielu konkurencjach.

W finale emocji nie zabrakło!

Zobacz także:
„Wyspa przetrwania”: Poznaj finalistów pierwszej edycji
W finale „Wyspy przetrwania” współplemieńcy tworzą jury
Ostatnia prosta przed wielkim finałem „Wyspy przetrwania”

Komentarze
© Polsat 2018