2017-10-26

„My3” - nowy program dla dzieci i młodzieży w Polsacie

0

Od 11 listopada w każdą sobotę i niedzielę o godz. 7:45 na antenie Telewizji POLSAT. Po sukcesie kultowego „Hugo” stacja ma kolejną niespodziankę dla młodych widzów. Startuje nowy program dla dzieci i młodzieży pt. „My3”.

Pokażemy młodym odbiorcom, na co warto zwrócić uwagę w otaczającym ich świecie. Udowodnimy, że nauka, odkrywanie i rozwijanie pasji mogą być ciekawym, a nie tylko wymagającym ciężkiej pracy doświadczeniem. Goście programu, idole młodzieży i pasjonaci w swoich dziedzinach, m.in. Dawid Kwiatkowski, Cleo, Leon Myszkowski, Julia Wróblewska i Agnieszka Kaczorowska opowiedzą o swoich pasjach i marzeniach. Prowadzącymi i głównymi bohaterkami będą Natka, Julka i „Gefi” - wokalistki zespołu muzycznego My3.

Poznaj bliżej trzy kolorowe dziewczyny z „My3" - wywiad dla POLSAT.PL

Tytuł programu został zaczerpnięty od nazwy ich grupy. Wokalistki wyłoniono w castingu spośród setek kandydatek z całej Polski. Każda z dziewczyn to zupełnie inna osobowość. Razem tworzą niezwykle barwne i inspirujące trio, które zabierze widzów w kolorowy świat marzeń i nauki.

Prowadzące pokażą młodym widzom różne techniki rysowania i innych prac manualnych oraz jak przygotować prosty i pożywny posiłek. Poprowadzą również zajęcia z choreografii i zaprezentują piosenki z premierowej płyty zespołu My3. Przekonają też widzów, że ćwiczenia WF nie muszą być ciężkimi zajęciami, których należy unikać, a przyjemną zabawą. Julka, Natka i „Gefi” przygotowały też specjalny kącik urody i ciekawostki z różnych dziedzin życia.

W każdym odcinku prowadzącym będzie towarzyszyć grupa dzieci. Razem z dziećmi wokalistki zastanowią się, jak rozwiązać życiowe problemy, z którymi borykają się najmłodsi i nastolatki. Wspólnie porozmawiają z gośćmi specjalnymi, a ci odpowiedzą nawet na najtrudniejsze pytania. Zdradzą sekrety z dzieciństwa, czasów szkolnych, opowiedzą na czym polega ich praca i jak rozwijają swoje pasje.

Program „My3” będzie miał własną stronę www oraz profile w różnych kanałach mediów społecznościowych. Ideą produkcji jest zainspirowanie dzieci do odkrywania świata, poszukiwania autorytetów oraz zachęcenie ich do odnalezienia pasji i czerpania z niej radości.

Seria skierowana jest do widzów w wieku od 4 do 12 lat. Składa się z dwudziestu czterech 22-minutowych odcinków. Producentem wykonawczym jest TAKO MEDIA, firma odpowiedzialna za realizację m.in. seriali paradokumentalnych „Trudne Sprawy”, „Zdrady”, czy „Na Ratunek 112”.

Program „My3” w każdą sobotę i niedzielę od 11 listopada o godz. 7:45 w Telewizji POLSAT.

My3
Komentarze
© Polsat 2020