2017-10-14

Krzysztof Antkowiak wyłączył bezpieczniki i... wygrał!

0

Przemiana w wokalistę AC/DC dała zwycięstwo w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Po prostu piorun - określiła występ triumfatora Katarzyna Skrzynecka. Na scenie szóstego odcinka programu pojawili się także: Robbie Williams, Tadeusz Woźniak, Michael Jackson, Beata Kozidrak, Emmy Rossum z Gerardem Butlerem, Dean Martin i Kesha.

Oj, to był gorący początek show. Kacper Kuszewski wcielił się w Robbiego Williamsa w utworze „Rock DJ”. W pewnej chwili aktor rozebrał się na scenie, pozostając jedynie w slipach.

Kacper Kuszewski rozebrał się na scenie w „Rock DJ”

- Jak kawał zdolnego chłopa robi swoje, to jest największa rozkosz - chwalił artystę Paweł Królikowski. - Jeśli chodzi o mnie, to nie tędy droga, ale złapałeś ten feeling - uznał Bartek Kasprzykowski. - Zrobiłeś fantastycznie wokal Williamsa - doceniła Katarzyna Skrzynecka.

Los zdecydował, że Beata Olga Kowalska znów stała się mężczyzną. Tym razem Tadeuszem Woźniakiem, znanym przede wszystkim z legendarnego utworu „Zegarmistrz światła”, który nagrał wspólnie z zespołem Alibabki w 1972 roku i wygrał główną nagrodę na festiwalu w Opolu.

- Serdecznie gratuluję. Jestem lekko speszony tą energią - powiedział prawdziwy Tadeusz Woźniak, który gościł w programie, a Kasia Skrzynecka dodała: - Zrobiłaś to wszystko bardzo szlachetnie i wspaniale się tego słuchało. - Robota koronkowa - podkreślił Bartek Kasprzykowski.

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Kasia Moś jako Michael Jackson

Kasia Moś zmierzyła się z legendą króla popu i przeistoczyła w Michaela Jacksona. Jak został oceniony przez jury jeden z najsłynniejszych utworów artysty „Dirty Diana”?

- Kawał znakomitego przedstawienia. Bardzo ci Kasiu dziękuję - powiedziała Małgorzata Walewska. - Słyszałem charakterystyczne dla jego głosu ozdobniki. Za to pochwała - dodał Paweł Królikowski.

Anna Dereszowska przeobraziła się w Beatę Kozidrak w hicie „Myśli i słowa”. - Wchodzisz w postać, bawisz się nią, jesteś z nami jako Beatka - komentował na gorąco Bartek Kasprzykowski.

- Mimo, że momentami w barwie słyszałem delikatnie jeszcze takie wspomnienie, echo Anki Dereszowskiej, to jednak tu była Beata i o to chodziło - podsumował juror. - Te nogi i „bufet” są imponujące - zażartowała Małgorzata Walewska, odnosząc się do stylizacji artystki.

W świat musicali przeniosła widzów Ola Gintrowska, która zamieniła się w Emmy Rossum. Aktorka i wokalistka wykonała w duecie z Damianem Aleksandrem - przyjacielem zaproszonym do roli Gerarda Butlera - znany motyw ze spektaklu „Upiór w operze”.

- Bardzo przyjemnie się to oglądało. Bardzo dobrze się tego słuchało. Rzeczywiście trzeba umieć śpiewać, żeby to wyśpiewać. Jedno potknięcie i my byśmy tu wszyscy po prostu pękli jak szkło - chwalił Bartek Kasprzykowski. Po występie Paweł Królikowski poprosił wykonawczynię, aby ta zademonstrowała wysoką skalę swojego głosu. Ola Gintrowska zaśpiewała tak wysoko, że aż pękła butelka postawiona na stole!

Krzysztof Antkowiak wylosował postać Briana Johnsona, czyli wieloletniego wokalistę grupy AC/DC. Utwór? „Thunderstruck”. - To jest taki falset z chrypą. I to wcale nie jest wysiłkowe śpiewanie - zaskoczył przed występem swoją opinią o ostrym wokalu rockmana.

- Twoja wrodzona kultura nie pozwalała ci tak kompletnie zacząć się bawić. Dzisiaj po prostu puściłeś farbę w takim stylu i tak poszedłeś na całość, że rozpierniczyłeś bezpieczniki w tym studio. No gratuluję. Po prostu jesteś piorun - komplementowała Kasia Skrzynecka. - Wspaniała energia! Na tę chwilę to jest dycha. Najlepsze twoje wykonanie w tej edycji - zachwycił się Bartek Królikowski.

Mariusz Ostrowski przeniósł wszystkich w lata 60., kiedy święcił triumfy hit „Everybody Loves Somebody”, wykonywany przez Deana Martina. Jak odnalazł się w tej postaci?

- No nieznośna jest ta twoja maniera bycia eleganckim, czarującym i szarmanckim, ale co zrobić... Po prostu nikt inny tego tak pięknie nie potrafi robić. To jest naprawdę klasa sama dla siebie i kawał pięknej roboty - docenił występ Paweł Królikowski. - Jak to daleko od AC/DC... - zauważyła Małgorzata Walewska.

Ostatni na scenie pojawił się Marcel Sabat. - Ona jest amerykańską piosenkarką popową, ale też raperką - wskazał kim jest Kesha, jego postać. - Singiel „Tik tok” został uznany za najpopularniejszą piosenkę w 2010 roku - dodał.

- Taka cicha woda, a jak wyjdzie na scenę to po prostu rozwala wszystko, co jest w okolicy. Gratuluję ci bardzo. Jesteś jednym z większych odkryć tego programu - podkreśliła Małgorzata Walewska. - Dałeś radę wyjść ze swojego głosu - zauważył Bartek Królikowski.

Po głosowaniu jurorów faworytami do pierwszego miejsca byli Krzysztof Antkowiak, Kacper Kuszewski i Mariusz Ostrowski. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą odcinka został Krzysztof Antkowiak. Swój czek na 10 tysięcy przekazał Kacprowi - podopiecznemu Fundacji Pomocy Osobom Niepełnosprawnym „Słoneczko”.

W kolejnym odcinku pojawią się: Annie Lennox z grupy Eurythmics, Jennifer Lopez, Shaggy, Alicia Keys, Stromae, Diana Ross, Grzegorz Ciechowski oraz Tracy Chapman.

Oglądaj w IPLA.TV: „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” - sezon 8, odcinek 6

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo” w sobotę o godz. 22:05 na antenie Telewizji POLSAT.

Zobacz także:
Kolejny sukces Anny Dereszowskiej w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Anna Dereszowska sięgnęła po pierwszy czek
„Another Brick in the Wall” na miarę zwycięstwa
Błyskotliwy Marcel Sabat wygrał jako Amanda Lear
Kasia Moś ratuje bezbronne zwierzęta przed śmiercią
Anna Dereszowska zdradza sekret swojej świetnej figury
Krzysztof Antkowiak wyśpiewał zwycięstwo
Nowe konkurencje w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!
„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Oni chcą być jak...

Komentarze